şükela:  tümü | bugün
  • özelde mesajlarında yaptığı tartışmadan sonra gerçekten bazı öğretmenlerimizin sahip oldukları bilgi konusunda ciddi şüphe uyandıran yazardır. umarım elvan abeylegesse hakkındaki yorumlarından hareketle düşünce yapısını birkez daha gözden geçirmesi gereken yazardır ve öğretmendir.
  • kendisine 1992-93 sezonunda beşiktaş'ın hakem hataları yüzünden pek çok puan kaybettiğini söylediğimde "beşiktaş'ın hakkı yenmişse neden sadece 2 yenilgisi var" şeklinde cevap verebilen über suser.

kendisiyle futbol tartışmasına girecek olanları uyarayım da, onlar da vakit kaybetmesinler.
  • #24628616 numaralı entry'sinde hala zalad'ın beşiktaş'tan 1992-93 sezonunda iki maçta 10 gol yediğini iddia eden kişi.
    edit ederse diye resim

zalad'ın o sezon beşiktaş'a karşı hiç forma giymediğini, 4-0'lık ve 6-0'lık 2 maçta da oynamadığını bilmiyor adam. ama gel gör ki, 1992-93 sezonu dendiği zaman, nasırına basılmış gibi entry girmeye devam ediyor.

allah ıslah etsin.
  • ölümüne gaassaray'lı bi' sözlük yazarı..
  • kendi takımından çok fenerbahçe hakkında yazan gerek yorumlarıyla gerek açtığı başlıklarla 31`i yeni keşfetmiş gibi duran bi anti fenerli.
  • mal fenerli paratoneri.
  • hakkında entry giren bir takım gençlerin yazdıklarından, haklılığı anlaşılabilecek yazar kişisi.

(bkz: #25127986)
  • bu ülkenin daha güzel bir ülke olması için elinden geleni ardına koymayan, canla başla çalışan maklubeci, takkeli, badem bıyıklı, ergen şakirt.
  • özel'den gönderdiğim mesajları genele duyurarak bütün sırlarımı(!) açığa döküp güya beni yedi düvele rezil eden taliban aşığı, şeriat düşkünü, ortaçağ sevdalısı ergen şakirt.

hem bana özel'den mesaj yolu ile hakaret et, lüzumsuz sözler söyle; hem de ağzının payını alınca utanmadan gel nick altıma döktür! oh ne ala memleket.

kardeşim, bu tarz davranacaksan baştan söyle; "ben rezil herifin biriyim, sır saklayamam, mars edilirsem herkese duyururum, karşımdakine hakaret ederim ama bana hakaret edilince dünyam kararır, benzim solar, nabzım üç buçuk atar, pislik yaparım... falan flan..." de.

koçum, sana bir ağabey tavsiyesi; bir daha bana özel'den mözelden salak saçma mesajlar gönderme, nick altıma ağlak yazılar yazma, sadece entrylerimi eksile yeter...
  • ''nick altıma özel mesajlarımı yazıp beni rezil etme, herkese duyurma, nick altıma ağlak yazılar yazma'' deyip, nick altına yarım sayfa ağlayan, dangalak troll bozuntularıyla uğraşan, yazar kişisi.