şükela:  tümü | bugün
  • saray'ın bisküvi-makaron formunda üretip, 8'li paketlerde satışa sunduğu yeni bisküvisi. misket limonlu, frambuazlı ve kayısılı çeşitleri mevcut. üstelik her bir paketin içinden hediye kitap ayracı çıkıyor olması da oldukça şık bir fikir. frambuazlısını tüketmiş biri olarak lezzete tam not veriyorum.
    migroslardan ulaşmak mümkün.
    love it!
  • makaron diye almıştım ancak bol şekerli, kremalı bisküvi çıktı. yine de tadı güzel. fakat bana kitap ayracı çıkmadı. ya da ben göremedim.
  • frambuazlısını çayla yiyen kişi bu ürünü yaratana kesin hayır duası eder, tadı o kadar güzel. ben de alırken makaron sanmıştım ama tat olarak beklentileri karşıladı en azından. çok tatlı sevmiyorsanız misket limonlusunu deneyin, o da gayet güzel ama frambuazlı olanın yeri çok başka.

http://www.gida2000.com/…s/2017/01/saray-loveit.jpg
  • kayısılı çeşidi var. kayısının kendisi ne ki bisküvisi ne olsun sığlığıyla yaklaşıyorum şu an olaya. ama baktım sanırım türkiye'de bir ilk. eti, ülker hiçbirinin böyle bir ürününü bulamadım. bisküvi lobisinde çilek, muz popülistliğini yıkan bisküvi. yenilikçi bi karar. deneyip editliycem.
  • frambuazlısına hayran olduğum bisküvi. kutusu da çok sevimli. *