şükela:  tümü | bugün
 • "cumhurbaşkanlığı’nın ankara’daki ve gökova’daki binalarının inşaatı için yapılan harcama 3.2 milyar tl’yi buldu. ankara’daki binalar için bugüne kadar 2.8 milyar tl harcanırken okluk koyu’na yapılan harcama 435 milyon lira oldu. cumhurbaşkanlığı bu yıl ikisi yüksek güvenlikli olmak üzere 26 yeni araç alacak."

  insanlar "çocuklarım aç." diye kendini yakarken, siyasetçilerin zevk ve lüks içinde yaşaması durumudur. kriz sadece bizi etkiliyor. insanların yüzde 50si de bunlara oy veriyor yıllardır. oy verenlere zerre üzülmüyorum. olan bize oluyor.

  kaynak

  edit: imamoğlu olsa o da yaparmış. mevcut kişinin yapmasını eleştirmek yerine, "geçmişte de yaptılar, bu olsa bu da yapardı." gibisinden düşündüğünüz sürece aç kalmaya mahkûmsunuz. müstehak.

  edit 2: bir aylık elektrik faturası 1 milyon lirayı geçen saray için "devlet kendi işlerini halletmek için yapıyor." diyenler de var. şaka gibisiniz gerçekten. bu lükstür, gereksizdir. bunu söylemeye bile gerek yok. bunların parasını bizden çıkardıkları için ülke bu halde. hükümet kendi işlerini halletmek için beni aç bırakamaz!
 • yaprak döker bir yanımız , bir yanımız saray bahçe.
  bir tarafta "çocuklarım aç" diyerek kendini yakan insanlar, bir yanda şatafatlı hayatlar.

  nasıl bir zamana denk geldik yarabbim!
 • maşallah süphanallah
 • elhamdulillah.
 • sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım gerçekten...
 • ödeme garantili olup, hazineye yük olsa da, akp’nin yaptığı yollar, hastaneler, köprüler hep hoşuma gitmişti. çankırı’da yaşıyor olduğum için geçemesem de, insanlar faydalansın istiyordum.

  örneğin; izmir otobanı, osmangazi köprüsü... muhteşemler. tamam ben geçemiyorum belki ama yatırım yatırımdır. fatih terim kaybedilen bir maç sonrası “sikerim oynayacağınız oyunu” diyip, florya’dan kalkıp üçüncü boğaz köprüsünden, osmangazi, sonra izmir otobanıyla 4 saatte alaçatı’daki yazlığına gidebiliyor mu? ben ona bakıyordum.

  krizde ucu bana da dokunmaya başlayınca “artık benim için akp bitmiştir” dedim. işim bozuldu. özveriliyle asgari ücret alarak çalıştığım işimden çıkarıldım. 1 senedir işsizim. artık çorbam kaynamadığı için, oy moy yok size.

  seçim zamanı bazı belediyeleri zorlamayı düşünüyorum. tekrar işe alınırsam, bu kararımı gözden geçireceğim.

  cb sarayları da çok şık olmuş. söylemeden edemeyeceğim. gezdim gördüm. konaklamışlığım bile var neyse ki onlar millete kalıyor.
 • oy vermeyenler de düşünsün.
  bence oy vermeyenler de reise oy versin.
 • imamoğlu olsa o da aynısını yapar.adam kimseyi tınlamayıp selde,depremde tatile çıkıp eğleniyor.canlı yayında egoist bir şekilde ben büyükşehir belediyesi başkanıyım diye atarlanabiliyor.meclisten birine küfür ediyor.sonuçta her ikisi de laz.

  ne yapıp edip mansur'u aday yaptırmamız lazım.yoksa bir 20 yılda imamoğlu'nun gitmesini bekleriz. chp'li siniz diye görmezden gelmeyin lütfen.bu adamın hal hareketleri baştakilerin aynısı.

  edit=özelden fanatizmini konuşturacaklar varsa beni kendini engellemekle yormasın, kendi engellesin.akplinin de chplinin de fanatiği çekilmiyor. her ikisi de çomar