• yaprak döker bir yanımız , bir yanımız saray bahçe.
    bir tarafta "çocuklarım aç" diyerek kendini yakan insanlar, bir yanda şatafatlı hayatlar.

nasıl bir zamana denk geldik yarabbim!
  • maşallah süphanallah
  • elhamdulillah.
  • (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

bunu sorgulayamazsınız zındıklar!
  • sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım gerçekten...
  • ödeme garantili olup, hazineye yük olsa da, akp’nin yaptığı yollar, hastaneler, köprüler hep hoşuma gitmişti. çankırı’da yaşıyor olduğum için geçemesem de, insanlar faydalansın istiyordum.

örneğin; izmir otobanı, osmangazi köprüsü... muhteşemler. tamam ben geçemiyorum belki ama yatırım yatırımdır. fatih terim kaybedilen bir maç sonrası “sikerim oynayacağınız oyunu” diyip, florya’dan kalkıp üçüncü boğaz köprüsünden, osmangazi, sonra izmir otobanıyla 4 saatte alaçatı’daki yazlığına gidebiliyor mu? ben ona bakıyordum.

krizde ucu bana da dokunmaya başlayınca “artık benim için akp bitmiştir” dedim. işim bozuldu. özveriliyle asgari ücret alarak çalıştığım işimden çıkarıldım. 1 senedir işsizim. artık çorbam kaynamadığı için, oy moy yok size.

seçim zamanı bazı belediyeleri zorlamayı düşünüyorum. tekrar işe alınırsam, bu kararımı gözden geçireceğim.

cb sarayları da çok şık olmuş. söylemeden edemeyeceğim. gezdim gördüm. konaklamışlığım bile var neyse ki onlar millete kalıyor.
  • imamoğlu olsa o da aynısını yapar.adam kimseyi tınlamayıp selde,depremde tatile çıkıp eğleniyor.canlı yayında egoist bir şekilde ben büyükşehir belediyesi başkanıyım diye atarlanabiliyor.meclisten birine küfür ediyor.sonuçta her ikisi de laz.

ne yapıp edip mansur'u aday yaptırmamız lazım.yoksa bir 20 yılda imamoğlu'nun gitmesini bekleriz. chp'li siniz diye görmezden gelmeyin lütfen.bu adamın hal hareketleri baştakilerin aynısı.

edit=özelden fanatizmini konuşturacaklar varsa beni kendini engellemekle yormasın, kendi engellesin.akplinin de chplinin de fanatiği çekilmiyor. her ikisi de çomar
  • malum kitle tarafından kendileri harcıyormuşcasına savunulup coşku ile karşılanacak bir haberdir.
  • (bkz: #102069999)

malum kitle tarafından savunulmayacak çünkü malum kitle bu haberlerden bihaber yaşıyor. havuz medyasında bu haberlerden birini bulamazsın. bunları ancak sen ben biliyoruz ve sadece biz dertleniyoruz. ülkenin %50'sinin ülke sikinde değil.
hesabın var mı? giriş yap