şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sütlü çikolatalı, bitter ve fındık dolgulu olmak üzere 3 çeşidi olan sagra'nın gofret çeşitleridir. özellik bitter olan dehşet derece bağımlılık yapabilir. eti karam gurme'nin çok şekerli olmasından mütevellit bence bitter gofret sektöründe birincilik koltuğunda oturmaktadır.
  • inanılmaz fantastik, über gofret. yemek zevkine bir hayli güvendiğim sözlükçülerin bu başlığı bu kadar boş bırakmış olmalarına bir hayli şaşırdım. o kadar abur cubur düşkünü bünyem nasıl oldu da bu gofreti daha bugün keşfedebildi ona da ayrı şaşırdım. penetrasyon düşükse tevekkeli...
    neyse sözlük, en kısa zamanda bulun, deneyin, denettirin.
  • acayip bir gofret. kimse bilmiyor yemiyor sanıyordum en azından 2 suser varmış benimle bu keyfi yaşayan.
  • içerisindeki krema bir hayli akışkan gofret.üstelik fındık parçacıklı.çok acayip bir şey.son günlerde iyice yakınlaştık kendisiyle.
  • super bisi. bitterin kalorisi de yok sanirim. siyah ambalajin iyice ic kismina, siyah 6 fontla falan yazmislar. gozlugu taktim yine de okuyamadim, yok diye rahatca tuketiyorum.
  • (bkz: underrated)
  • tam bir lezzet bombası. beş tane de yesen kesmiyor. (tabii siz beş tane yemeyin.) müthiş bi şey.