şükela:  tümü | bugün
  • şike soruşturmaları, davaları falan olmasaydı o sezon fenerbahçe'nin şampiyonlar ligini domine edeceğine inanan bir fenerbahçeli. ben demedim o dedi. (bkz: #29200349)

fakat iyi güldüm haa. güzel güldüm yalnız.

edit: lan seneler sonra yazdığı saçmalığa tekrar baktım. kinayeli kinayeli nevin yanıt anlatmış eleman. şikeyi inkar etmek isterken dopinge sarılmış. tutunacak dalı kalmamış zavallının sjdjfkfkfkf
  • ünal aysal ve botoks geyiği çevirerek bizleri kahkahalara boğdu! bi de ayrıca başlık açmış garibim. seviyeye bak. küçükken kafasına çok vurmuş olabilirler.
  • aykut kocaman'ın oğlu olduğunu düşündüğüm yazar.
  • gerçek anlamda fenerbahçeli'ymiş gibi davranan ama amacı fenerbahçe'ye zarar vermek olduğunu düşündüğüm yazar. bunu da çok güzel yapıyor. o yüzden söylediklerini ciddiye almamak lazım.
  • ağır liseli.
  • (bkz: #43611656)

bunun neresi gg amınakoyim.kim siliyor aziz yıldırım mı?
  • bu başlığa yazılan gg olmayan entryler gg sebebiyle silindiğine göre moderasyondan birilerinin bir yerlerine giriyor.

göt olmaya doyamamak bakınızı için şu sözlükte bundan daha uygun başlık yok amınakoduklarım.
  • boş zamanlarında hakkında yazılan gayet yerinde olan tespitleri gg olabilir diye şikayet eden ve sanırım mahalledeki ergen arkadaşlarınada kaldırılması için şikayet ettirten, liseyi bitirmesi zor gözüken yazardır. yazdığım gayet düzgündü. eğer gg oluyorsa kimin g sine g oluyor onuda görmek isterim. yiyemeyeceğin tarağın altına girme derler. madem ağlayacaksın oynamayalım.
  • gördüm ki hakkında yazılan entryleri şikayet ediyormuş, kendi de mesaj yoluyla tck 125'e göre hakaret suçu işliyor.

sonuç; kendini sürekli mağduru gösteren, insanlara sataşmadan edemeyen aynı zaman da hakaret suçu işleyen uefa tarafından avrupa kupalarından şike sebebiyle men edilmiş, futbolcusu zencilere karşı ''fucking negro'' demiş, aynı zamanda sahasında rakip takım futbolcularına muz gösterilmiş takımın taraftarı. tam takımını bulmuş orada kalmaya devam etsin.
  • beğenmediği entry yazarına durduk yerde mesaj yoluyla hakaret eden ergen. çok sıkıntılı çok. askerde dayak yer muhtemelen büyüyünce.

sözlüğün bekası için ;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle.)