şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendimde 1 tuborg gold malt ufak şişesi kadarcik bira.
  hep merak ederdim, sarhos olmayı, hic icki içmediğimden, yakın arkadaşımın evinde sonunda denedik, beni gördük.
  doritos cips güzelliği ile o biranın buz gibiligi olması halinde sarhos olma süresi de sadece, yudum yudum icerek 1 saatte o şişeyi bitirmeye kadar yani. ne zaman sise bitmeye yaklaştı yanaklarım zom zom atmaya ve kızarmaya başladı. belirtiler arasında malum oldugu üzere baş dönmesi de var tabi. hatta bi elimde cam bardak, bi elimde de şişe çöpe yöneldiğimde şişeyi diil de cam bardağı çöpe atmak filan, oturduğun yerde kollarını bile tutamamak filan var. kolları 2 yana bırakmak istiyosun, çünkü tutamiyosun acaip ağırlaşmış oluyorlar. yani bende ole oldu. yanındaki muhabbeti takip ediyosun, saglam kafa devam ediyo da sadece vücutta kizariklik, bi ağırlık oluyo.
  bunu da merak ediyodum, merakım gecti. anladim ki benim kafam ayıkken daa gzl aha buraya yazıyorum. bi greyfurt suyu bile yeter bana.
 • iki kişinin iki şişe süryani şarabını devirdikten sonraki hal.

  süryani derken migrostan aldık artık ne kadar süryaniyse yani.

  an itibariyle öptüğüm kızlar gelmiyor aklıma çünkü hiç öpmedim kızları en azından şu halde hatırlayacak gibi öpmedim.

  ne desem. inanılmaz anlataasım var. ( nasıl dikkat ediyorum bir bilseniz yanlış harf yanlış ünlem işareti ayrı yazılan de yaxmamak için. )

  ebru gündeş dinledim mesela. güzel söylüyormuş. sarhoşken bunu anladım.

  çıplak brtona uzandım normalde şey yapsalar corapsız gezmem.

  henüz şeşi beş görmr evresinde değilim yalnız sırtını üstü yatınca florasanları yıldız sandım.

  kaldığım yer prefabrik ve iki katlı çok gürültü var burada normalde sarhoş olmasam üst kattakileri şikayet ederdim ama şimdi edemem çünkü sarhoşum beni ciddiye almazlar alirlarsa da alınırsam kovulurum çünkü sarhoşum..

  hani sarhoşken eski sevgili gelirdi insanın aklına şu an rahibe teresa dan daha bakire ve daha masumum.

  uykum var sanki.

  intihar eğilimi yüzde eksi yüz.

  en sevdiğim hal bu hal.

  sizleri rahatsız ediyor muyum?

  bir de niran sezen yavuz ( başka kim vardı eski komünist yeni ....yeni şey ) sizleri sevmiyorum.

  tanrıyla tanıştım bu gece tanısanız sizde seversiniz herhalde. ben emin değilim.

  çok sarhoşum. pişmanlığım yok benim keşkelerim de.

  son olarak dede seni çok seviyorum

  .
 • güncel olarak, 3 tuborg gold iledir benim için. tam da sarhoş denemez de, çakır keyif diyelim. sarhoşluk değildir o, sarhoş olsan duramazsın.
 • enstürmanın her notasını süre zarfında aşık olduğunuz kişiyi düşündüğünüz andır efendim. sigaranız sönmeye yüz tutsa, dünya yıkılmak, kıyametler kopmak üzere olsa; yanınızdaki kişinin son sözlerini dinlerken ona eşlik etme isteğinizdir. ertesi gün işe gitme ihtimalinizi düşünürken film şeridi olarak geçen 'eski aşklarınızı' düşünürken gecenin karanlığında kendinizi aramaktır azizim. yalnızlığınızın tadına varmaya çalışmak, sevgiliyle birlikteyken yakın arkadaşlarla güzel vakit geçirmektir. yaşamı düşünmektir, bu yaşadan gelmiş geçmiş şairleri düşünmektir. varoluş sebebini düşünürken basit bir yaşam olmadığının, farklı hayatlara saygılı olmanıyı düşünürken en optimal yönetim biçimini düşünmektir. güzel günlerin geleceğini umut ederken en 'hak ettiği yerde olması gereken' kişilerin hak ettiği yerde olmasının doğrulanabilirliğini düşünmektir. yağmur'un yağmama sebebini düşünürken bu silüetle yaratışışın, varaolmanın sebebini çözümlemektir.

  edüt: o eşiği aşmışım. *