• kendimde 1 tuborg gold malt ufak şişesi kadarcik bira.
    hep merak ederdim, sarhos olmayı, hic icki içmediğimden, yakın arkadaşımın evinde sonunda denedik, beni gördük.
    doritos cips güzelliği ile o biranın buz gibiligi olması halinde sarhos olma süresi de sadece, yudum yudum icerek 1 saatte o şişeyi bitirmeye kadar yani. ne zaman sise bitmeye yaklaştı yanaklarım zom zom atmaya ve kızarmaya başladı. belirtiler arasında malum oldugu üzere baş dönmesi de var tabi. hatta bi elimde cam bardak, bi elimde de şişe çöpe yöneldiğimde şişeyi diil de cam bardağı çöpe atmak filan, oturduğun yerde kollarını bile tutamamak filan var. kolları 2 yana bırakmak istiyosun, çünkü tutamiyosun acaip ağırlaşmış oluyorlar. yani bende ole oldu. yanındaki muhabbeti takip ediyosun, saglam kafa devam ediyo da sadece vücutta kizariklik, bi ağırlık oluyo.
    bunu da merak ediyodum, merakım gecti. anladim ki benim kafam ayıkken daa gzl aha buraya yazıyorum. bi greyfurt suyu bile yeter bana.
  • litrelik rakıdan sonra
  • iki kişinin iki şişe süryani şarabını devirdikten sonraki hal.

süryani derken migrostan aldık artık ne kadar süryaniyse yani.

an itibariyle öptüğüm kızlar gelmiyor aklıma çünkü hiç öpmedim kızları en azından şu halde hatırlayacak gibi öpmedim.

ne desem. inanılmaz anlataasım var. ( nasıl dikkat ediyorum bir bilseniz yanlış harf yanlış ünlem işareti ayrı yazılan de yaxmamak için. )

ebru gündeş dinledim mesela. güzel söylüyormuş. sarhoşken bunu anladım.

çıplak brtona uzandım normalde şey yapsalar corapsız gezmem.

henüz şeşi beş görmr evresinde değilim yalnız sırtını üstü yatınca florasanları yıldız sandım.

kaldığım yer prefabrik ve iki katlı çok gürültü var burada normalde sarhoş olmasam üst kattakileri şikayet ederdim ama şimdi edemem çünkü sarhoşum beni ciddiye almazlar alirlarsa da alınırsam kovulurum çünkü sarhoşum..

hani sarhoşken eski sevgili gelirdi insanın aklına şu an rahibe teresa dan daha bakire ve daha masumum.

uykum var sanki.

intihar eğilimi yüzde eksi yüz.

en sevdiğim hal bu hal.

sizleri rahatsız ediyor muyum?

bir de niran sezen yavuz ( başka kim vardı eski komünist yeni ....yeni şey ) sizleri sevmiyorum.

tanrıyla tanıştım bu gece tanısanız sizde seversiniz herhalde. ben emin değilim.

çok sarhoşum. pişmanlığım yok benim keşkelerim de.

son olarak dede seni çok seviyorum

.
  • güncel olarak, 3 tuborg gold iledir benim için. tam da sarhoş denemez de, çakır keyif diyelim. sarhoşluk değildir o, sarhoş olsan duramazsın.
  • 2 kadeh boğmadan sonra bir yudum bile içsem aştığım eşik.

şu an ilk bardak keçiboynuzlu rakı bitmek üzere. ikinciye geçiyorum, yarım saate uyarın beni.

edit: kimsebeniuyarmadıhıçkırahıçkıraağladımtümgece
  • içme sıklığı içilen ortam ambiansın etkilediği durum.uzun süre içmeyince tek birada da zom oluyor insan.
  • donda ıslaklık hissedilen andır. ne zaman bira içmeye başlasam 4/5 arası tuvalet sonrası donda ıslaklık hissederim ve derim ki ey fani çişinin tam olarak bittiğini idrak edemeyecek muhakeme yokluğuna ulaştın şişeyi bitir çerezlere aban .
  • "hoooooğ tamam bu yudumdan sonrası beni sıkıntıya düşürür ve bundan sonrasını içmemeliyim" denilecek eşiktir. kişi tarafından kesinlikle bilinmesi, bilinmiyorsa tecrübe edilmesi gereken eşiktir aynı zamanda. eşiğe ulaşıldığı an bardak veya şişedeki etanol içerikli içecek en yakın gidere dökülmelidir ki istenmeyen durumlar yaşanmasındır.
  • evde bira veya alkol miktarı fazla ise çok ama çok içersem. fakat şu an olduğu gibi sadece 2 bira varsa evde, tek bir bira ile sarhoş oluyorum efendim. böyle de garip şeyleriz.
  • ben alkol kullanmam ama ufack bişey içip te sarhoş olan, olduğunu iddia eden arkadaşlarım var
    bu bana saçma geliyo, bünyeden bünyeye değişmeli ama bi bardak bişeyde o kadarda dağıtamazsn heralde
hesabın var mı? giriş yap