şükela:  tümü | bugün
999 entry daha
  • yine, yeniden yaptığmdır; hepinize hürmetler.
  • şu dakikadan sonra girdiğim entryler için geçerlidir. kırıcı olabilirim özele gelmeyin swh.
  • cok hos birsey. pisman olunacak seyler yazilmamasi kaydiyla tabi. ayrica cakirkeyf ayarini gecmemek de lazim. tam kivaminda olundugu müddetce sorun yok bence
  • yazar olduğumu farkettigim ilk anda yazdığım entry;

"an itibariyle 3. kırmızı tuborgumu bitirip ekşiyi açtım.bir de ne görsem beğenirsiniz(ki aslında görmemiş de olabilirim).profilimde çaylak yerine azimli yazıyor.bunun tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorum ama yazar olduysam nerden geldiğimi biliyorum ve bu beni şımartmayacak.

edit:yazar olmuşum aq.hemen yemek sepetinden 5 adet chicken strips + patates kızartması + 2 adet soğan halkası + seçeceğiniz 1 adet sos + ekmek + kutu içecek veya tatlı siparişi veriyorum..

edit2: olm bak şu an kafam dönüyor diye sistemin bir oyununa maruz kalıyorsam sabah elbet ayılmış olacağım..bu arada sos olarak ballı acı sos seçtim.kutu içecek veya tatlı arasında biraz gidip geldikten sonra oyumu kutu içecekten yana kullanıp 'aq madem yazar oldum kendimi neden tatlıyla şımartmıyorum' deyip tatlı siparişi de verdim.çünkü yazarım artık..yazar olmak bunu gerektirir bence.."
4 entry daha