şükela:  tümü | bugün
1267 entry daha
  • herkes gibi eski sevgiliye mesaj atmak. fakat benim farklılığım şurda ortaya çıkıyor: ben o kafayla klavyede yazmak istediğim harfin yanındakilere de basmışım ve saçmasapan şeyler gitmiş karşıya. ama yıllardır nasıl olduğunu merak ederim; kız o garip harf dizilerinden ne demek istediğimi anlamış ve biz bayağı 10-15 mesajlık bir diyalog geliştirmişiz. üzerinden yıllar geçti, arada bir açıp bakıyorum belki anlarım diye, ben halen ne yazdığımı çözemiyorum.
  • ben kafa güzelken home partyde buzdolabı ile dans etmiştim.
  • aynanın karşısına geçip abuk subuk mimikler yapmak.
  • dün gece saatler 02:00 gibi sarhoş halde hz.yuşa ziyareti yapma cesareti göstermiş, alkolünde verdiği yetkiyle 180 km hızla araç kullanılmış, 03:30 gibi eve dönülmüş 15 dakikalık periyotlarla uyunmuş 06:00 gibi uyanılmış saçma eylemlere gark etmiş durumdur.
    iyi çarpılmadık sereserpen :)
  • yanlis hatirlamiyorsam 2004 veya 2005 yillarinda istiklalde ki klisenin parmaklarina tirmanip, papaza gel bizim gunahlarimizi cikar diye bagirmistik iki arkadasimla beraber. polisler indirmisti bizi.
  • 1-2 sene kadar öncesi;
    balkonda sofrayı kurmuşuz,muhabbet gırla..
    saat gece 2 civarları..
    aşağıdan birisi bizim balkonu işaret ederek el kol hareketleri yapıyor.
    tabi bizim kafalar nasıl güzel .p
    her neyse,ne diyor bu değişik diye olaya vakıf olmaya çalışırken yanımızda bulunan nevi şahsına münhasır diye ilk örnek göstereceğimiz adam bir küfür savurdu.
    el kol hareketi yapan adamı yakına çağırdı.hatta iş kızışacak aşağı kavgaya felan inecez derken..
    adam yakına gelince;
    bir baktık bizim efes bayii de ki tıfıl amca, dükkanı kapatmış eve giderken selam vereyim demiş sadece :/

farklı bir olayda ise;
    sabah ilk otobüs ile alsancaktan dönülmektedir.saat sabahın altısı felan.
    o sıralar da nisan ayları olsa gerek havalar biraz soğuk.
    kafalar yine güzel mi güzel.
    er kişi arkadaş yine müziplik yapmak için karşıdan sırıtmakta.
    nolur bu defa olaysız eve ulaşalım diye içimden dua etmekteyim.ama mümkün mü?
    pek sevgili ev arkadaşım oturduğu koltuğun yanındaki cama ''hoh''layıp oluşan buharlı kısma da kadın cinsel organı çizmesin mi :(
    sonra üst kısma meme felan çiziyor felan..
    bana bakıp gülmese tanımıyor gibi yapacam ama yok illa pislik çıkaracak asdsgdslg
    sonrasında ise yarı yolda inip bilen bilir, varyantta bulunan öğretmen evlerinin bahçesinden insanların evlerinin üzerine işemek ..
    gelen güvenliğe de çorba içmeye geldik biz,nerede çorbalar diye salça olmak..
    daha fazla anlatamayacağım..
  • (bkz: mekan basmak)

evet gerçekten yaptım bunu alkolün verdiği yetkiye dayanarak bir an'da bir hışımla evden çıkıp mekan bastım.

yine de derdimi anlatamadım ama en azından canımın istediğini yapmanın verdiği bir huzur vardı o akşam bende. yalnız sonra eve gelip sızmışım, sabah kalktığımda kendi kendime iyi ya dün o kadar kötü şeyler de olmadı dedim ve on saniye sonra her şey bir bir gözümün önüne geldi. sonra yarılana kadar güldüm, sonra ağladım falan böyle histerik şeyler yaşandı.

sarhoş olmayın.
  • ilk defa rakı içtiğim günü hatırlıyorum da tuvaletten çıkıp yanlışlıkla mutfağa girmiştim tabii tüm garsonlar beyaz gömlek giyinmiş o an tek düşündüğüm şey öldüğümü zannetmekti.
  • öğrenciyken eşyalı ev kiralamıştık, ev sahibi ne kırıp dökerseniz buzdolabına yapıştırdığım listeye yazın diye tembihlemişti. standart bir rakı akşamında "son kadeh fondiplenir" vecziyle fondibe müteakip eldeki çay bardağı (öğrenci evi rakı bardağı) sertçe masaya vurulunca kırılıverdi tabi. kıran eleman mutfağa yollanır, diğerleri masa başında, yerde, sağda solda sızaki olurlar. mutfağa gideni unuturlar. zebah olduğunda içi yanan bir "berdoş" mutfağa gittiğinde bardağı kıran zat yerde sızmıştır. buzdolabındaki kırık listesinde ise "bir çay bardağı" yazısında yer alan son "ı" buzdolabının alt kısmına kadar uzamıştır, kalemse hala sızakinin elindedir...
  • çılgınlar gibi dans edip, şarkı söylemek, eğlenmek dışında bişey yaptıysam hatırlamıyorum *
25 entry daha