• aynadan kendime bakıp sarhoş gözükmüyorum yaeee diye tekrar normalmiş gibi davranmaya çalışmak
  • şişhane metrosunda yürüme bandına uzanmak.*
  • genelde ağlarım,normalde çok kastırıyorum kendimi...
    ha ben biraz zor sarhoş olurum,beni ağlatan alkol,seni muhtemelen hastanelik eder:)
  • yere yatıyorum. sokak, iskele, balkon fark etmeksizin. yıllardır yapmıyorum gerçi. büyüdüm mü acaba?
  • sonrasında pişman olacağınız şeylerin tümü
  • barda yerlere, kendi üstüne kusup eve yarıçıplak arkadaşın montuyla gitmek. *

eski sevgilisini öldürmeye çalışan arkadaşı tutarken ondan dayak yemek.

after partyde kafamda sigara söndürdüler, olayın nasıl geliştiğini hatırlamıyorum.

kuantum fiziğinde atom %99 boşluksa ben bu ağacın içinden geçerim diyip ağaca koşarak kafa atmak.

sırf sevgilime şirinlik yapıcam diye ağaca tırmanmaya çalışıp düşerken elini ortadan derincene yarmak.

dağda karşılaştığım bir tilkinin peşinden koşup durdurdum. sonra sohbet etmeye çalıştım, cevap vermeyince sinirlenip atar yaptım.

daha da vardır da şimdilik aklıma gelenler bunlar. bunların hiçbirinden pişman değilim sorarsanız :)
  • her şeye aşırı gülmek.
    biri nefes alıyor, ona bile gülüyorum. ağlayanlara gülüyorum kontrolsüzce şuursuzca mütemadiyen gülüyorum. hiç mutsuzken ya da keyfim yokken biraz içip kafa dağıtayım demedim, buna bağlıyorum aslında biraz biraz.
  • eglence mekanının ortasına kusmak benim için. o saatten sonra artık sarhoş olmuyorsunuz tabi. kusunca hafif bir ayılma geliyor.
  • saçma bir şekilde kendime yazdığım notları açar okurum. öyle böyle değil kendi kendime baya fırça çeken notlarım vardır benim. kafayı bulunca saçmalamayayım diye açar okurum.
  • istiklal’in alt sokağında elimde içinde yarısı votka yarısı bira dolu ellilik bardakla ayaklarımı izleyerek meydana çıkmayı başarmak, taksiye binerken bardak için izin almak, bardağa evlat gibi sarılmak, mecidiyeköy istikametinde travesti görmek, emin olamayıp taksiciye abi bunlar travesti mi diye sormak, karşıya geçmek ama nereye gittiğini bilememek.
    on sene önce istiklal’i dibine kadar yaşamak. eski beyrut’un, nayah’ın, araf’ın, haymatlos’un zamanlarını yaşamak.
hesabın var mı? giriş yap