• ayılmak sanırım.
  • sarhos oldugunu kabul etmemek.
  • araba taklidi.

açıklayıcı edit: ışıklı gözlüklerin revaçta olduğu dönemde yeteri kadar alkol ile bünyeye alındıktan sonra gelen araba farı gibi oldu düşüncesiyle önce yolda elli - yüz, tam rakam veremiyorum, malum, metre seyredip okul kapısındaki güvenliğe de arabayım ben açın bariyeri diye bağırarak okulun içine girmem durumu. güzel tarafı bunu yalnız yapmamış olmam, benim gibi birkaç dingil ile birlikte araba gibi dolaştık.
  • yere atılan yatağa üst kattan takla atarak atlamak.

neticesi: başparmakta 4 dikiş ve kalıcı izler...
  • konya bosna hersek karlı havada gecenin 4unde sokak kedilerini kovalamak. ardından camiye gitmek.
  • o kadar sarhoş olmadığını göstermek isteyip merdivenden desteksiz çıkarken birden yuvarlanmaya başlamak.
  • manitasını farketmeden bir kıza laf atmam hafif ayıldığımda ne gibi bir ayılık yaptığımın farkına varmıştım
  • metrobüse kusmak.
  • ayakkabıları fıtlattıydım ayağımdayken bir yakınının suratına, ayakkabılarda rugan 44 numara topuklu ağır bişeydi, biri böğrüne isabet etmiş hatırlamıyorum ben, kafa güzel. o esnada da "ı love you hagiiii" diye bağırıyormuşum. o son 3 dubleyi içmeyecektik.
  • (ankara-kızılay) atatürk bulvarına atlamak, geçen taksici abinin refleksi sağolsun hala hayattayım.
hesabın var mı? giriş yap