şükela:  tümü | bugün
  • anlamsızca hareketler yapmak, hiçbirşey hatırlamamak, hareketlerini kontrol edememek en güzeli ise anlamsızca kahkalar atarak gülmek :)

ara ara sarhoş olup bu kafayı yaşamak lazım :)
  • tabulara, ayıplara, ayrıntılara takılmadan özgürce sevişmek ve seks yapmak.
  • aşağısı kasımpaşa modu
  • kısa süreliğine de olsa biraz gevşeyip, iyi hissetmek ve kesinlikle deliksiz uyuyabilmek..
  • gençler sarhoşlukla çakırkeyfliği karıştırıyorsunuz gibi geliyor.

sarhoşluk pis gereksiz bir şeydir.
  • sarhos olmadan hemen onceki kafa halidir. cakirkeyf, tipsy artik ne derseniz.

edit:typo
  • rahat bir şekilde uyumak. sarhoş olduğun süre boyunca düşünmemek,acı çekmemek.
  • kusma,
    telefondan eski sevgililere mesaj,
    evine gidebilmek için başkasına ihtiyaç duyma,
    alkollü araba kullanma riski,
    arabayı içilen yerde bırakıp diğer gün tekrar oraya gitme zorunluluğu,
    sabah baş ağrısı.

içiyoruz ve çok abartıp sarhoş olunca genelde bunlar oluyor. arasında iyi bir şey göremiyorum maalesef. o yüzden uzun zamandır başkasına ihtiyaç duyacak seviyeye gelmeden kafam çakır olunca içmeyi bırakıyorum, çok daha keyifli ve güzel.
  • unutamam yas 17...
    mevzu derin.. ask... para kisitli.. ucuz sarapla beyaz leblebimiz ellerde gidiyoruz hedef kutsal mabed!! güneştepe diye bir yer.. batan güneşin kızıllığı öyle güzel izlenir ki.. limon çamlarinin yanibasinda.. saraplar birbirini kovalarken.. ekip artik vitesi boşa cikartti.. gitme vakti geldi.. sarabin kanima verdigi biturbo yetkiye dayanarak bir kiyafet dukkaninda ki mankeni disardan aldigim gibi kaciyorum.. benim sarhos ekibin 2 tanesi fire verip yakalaniyo.. sebep mallar viraji alamadiklari icin dukkan sahibi o an adrenalinle viraj da veriyo yanı bmw m3 gibi paketliyo bunlari.. alkollu adamdan sadakat beklenmez beni satisa getiriyolar.. kucuk ilcemin disina dogru bir parka mankene kendimi anlatirken yakaliyolar.. ben agliyorum.. adam gülse bi dert dövse bi dert üzülse bi dert.. ayildigim da karakol da köpüklü kahvem onumdeydi.. butun ekip bana guluyodu kahkahalarla yerin dibini o an bi bulsaydim magmaya kadar yolu vardi.. utancimdan napacagimi bilemedim.. bir kaç nasihattan sonra amcalar sagolsun eve kadar birakti.. ziraat muhendisinden polis olan bi eleman bisey yaptin mi lan mankene olmazsa gidip isteyelim sana deyip hunharca gülmesi.. bana altin vurus oldu.. o kiyafetci abiyle hala gorusuruz bazen anlatinca kendime hayret ediyorum :)
  • hayatı kendine gardiyanlık yapmakla geçen biri için gevşemek.