şükela:  tümü | bugün
  • bas agrisi ve mide bulantisi esliginde idrak ettigimiz bombok bir gundur. yapilacak en iyi sey temiz havada uzun uzun yurumek ya da butun gun sirt ustu yatmaktir.
  • sarhoş halde girilen entryler okunur, çok kopuluri lan bunu ben mi yazmışım denir, ya da amma malışım denilir, sil yapılır..
  • sarho$lugun ertesi günü nerden kaptirdimda bu kadar ictim iyi bok yedim denilen bir gündür. bu gün esnasında bir önceki güne sayisiz küfür edilir ve bi daha o kada icilmeyecegine dair sayisiz sözler verilir ta ki ertesi gün düzelip mideyi toplayana kadar.

sarhoslugun ertesi günü yapilabilecek en iyi sey sabah az demli bir cay sonrada günün ilerleyen dakikalarında da gazoz icmektedir.
  • kalkar kalkmaz duş alınıp, bir gece öncesinin alkol ve sigara kokularından kurtulduktan sonra, coca-cola,peynir-ekmek eşliğinde mide düzeltici bir öğünden sonra yeniden doğulan ve bir öncekinden (sorhoşluk anında bir rezalet yaratılmamışsa) o kadar da büyük bir fark ihtiva etmeyen gün.

6 sene sonra gelen edit: yaş ilerledikçe insana tükürdüğü yalattıran ve kamyon altında kalmış hissiyatı ile insanın tüm bir gününü kanepe-yatak-televizyon-baş ağrısı şeytan dörtgeni içerisinde nihayete erdiren gündür efendim.
  • bi de evde brunch yapilani makbuldür bunun. herkes yer, siz bakarsiniz. sorana da dietteyim denir*.
  • (bkz: alka seltzer)..
  • yapılan rezilliklerin derecesini bilinmedigi için eve hapis olunan gün
  • siktir ya naptım ben denilmesi kaçınılmazdır