• 1 temmuz'da ufak bir fragmanı facebook'da yayınlanmış film. altına düşülen not da ilginç: "film fragmanı yorumlarınızı bekliyoruz. ve içlerinde 10 kişi filmi levent kırca ile ileme şansı yakalayacak." fragmana şimdi bakarken garip oluyorum tabi.

https://www.facebook.com/…7214444353690/?permpage=1
  • yeldeğirmeni'nde otururken bi gün işe geç kaldım. taksiye atladım.
    taksici sen bu köşkte mi oturuyosun dedi; hayır dedim. karşısında oturuyodum.
    bu köşkte film çekmiştim levent kırca'yla dedi.

önce bi fake taksi gibi bir şey zannettim. sonra adamla muhabbet ettik baya yapımcısı oymuş filmin.
    insanlarla muhabbet etmek, hikaye çıkarmak, iç içe girebilmek bir süre daha taksicilik yapacağım dedi.

sonra bana levent kırca'yla o köşkte çektikleri filmden bahsetti.
    yapımcı ben oldum, başrol'de levent abi vardı harika bir film çektik dedi.

ama yayınlayamamışlar.

neden dedim.

hiç bir sinema yayınlamak istemedi. levent kırca'nın siyasi durumundan ötürü ülkede, korktular dedi.

levent kırca'nın devlet sanatçılığı'nının kendisinden alınmasından sonra en çok içine oturduğu; zoruna giden, bu filmi yayınlayacak bir sinema salonu bulamamış olmasıymış. çok ağrına gitmiş.

tanım: levent kırca'nın son filmi.
  • ah! levent kırca, bende sarhoşum beni de alır mısın bu taraftan
  • netflix alsada izlesek.
  • kendini bırak gitsinin akıbetine benzeyen film hayranları izlemek istiyor adam da izlenmesini istiyordu ulan size ne? bari dijital ortamlara verseler.
  • 2015 ağustos ayında vizyona girecek levent kırca filmi. isminden anlaşıldığı üzere bir sarhoşun başından geçen olaylar absürt komedi olarak yansıyor ekrana. ön gösterimini bugün izleme fırsatı buldum sıkı bir komedi filmi geliyor diyebilirim.
  • bayat sarhoş tiplemesi ve sarhoş esprileri ile sınıfta kalacak film denemesi olacaktır
  • şuradan izlenebilecek efsane skeç:

http://youtu.be/t4k2pem3khs
  • gidip alındığı taktirde gece mutlu bitecek olan aktivite.
hesabın var mı? giriş yap