şükela:  tümü | bugün soru sor
  • içerisinde kaliteli insanlar bulunduran sohbet oluşumu.

çocukça yaklaşımların olmadığı, kimsenin bir şeylere zorlanmadığı açık mert korkusuz ve özgür sohbet platformu. ayrıca galatasarayın bazı yazarların tekelinde olmadığını bilenlerin oluşumu.
  • aaaa icerisinde oldugum sohbet ortami.
    kopyaymisiz
    araya karbon kagidi birakmislar.
    ama guzel grup.
    ortam sıcak.
    liseliler de var.
    aile ortami da..
  • başlıklara yazmazsanız whatsapp grubundan atarım diyen yok.

kadınlar üye olamaz diyen yok.

sürekli bir gerilim de yok.

ne var peki?

aile ortamı içerisinde galatasaray ve futbol sohbet ve muhabbeti var.
    isteyen buyursun gelsin.
  • üyesi olduğum şahane grup, sohbeti, gırgırı şamatası, aklı başında taraftar yorumları, gecenin bir yarısı krem şanti partisi, kariyerizm peşinde koşanların değil parçalının peşinde koşanların grubu.
  • kuruldugundan beri uyesi oldugum benden habersiz mi yaptiniz lan krem şanti partisini dedigim grup.
  • takımına gönülden bağlı galatasaraylıların bulunduğu çok sevdiğim whatsapp grubu!

üyelerinin en büyük amacının takım üzerinden güzel sohbet etmek olan bu grupta sadece futbol da konuşulmuyor. her türlü konuda sohbete rastlayabilirsiniz.

çok iyi insanlar da tanıdım bu grupta. iyi ki varsınız!

alım için bana başvurabilirsiniz!
  • iyi ki katılmışim dediğim grup. kimsenin birbirini zorlamadigi, benim gibi uzun süre yazamayanlara da tahammül edildiği, kaliteli futbol ve arada yöresel yemek sohbetlerinin olduğu grubumuz nevi şahsına münhasır bir karakter taşımaktadır. avukat, öğrenci akademisyen, anne, baba, kardeş, keke hepsinin bulunduğu grup. kimsenin birbirine yürümedigi, ancak saygi ve sevgiyle koştuğu grup. dolayısıyla toplumsal cinsiyetin onemsenmedigi arma etrafında toplanan grup. bu kadar tanım yeter kanımca. aramıza yeni renkdaslar bekliyoruz.
  • galatasaray'a dair her şeyin olduğu whatsapp grubu. sadece maç günleri değil, her zaman aktif. hele ki transfer döneminin içinde olduğumuz şu zamanda alev almakta. olur da gelmek isterseniz, bekleriz efenim.
  • bir sekilde kaliteli insanlarin kaldigi digerlerinin ayrildigi grup. arma sevdasi etrafinda boyle bir grup toplaninca cidden taraftar olarak kuslardan nasil ayrildigimizi canli canli goruyoruz. sagolun gencler iyi ki varsiniz.