• mersoya yapılmış en büyük hakerettir bu rengi hiç bir modeline yakıştırmadım yakıştırmam da
  • kamyoncunun adını merak ettiğim film. arada denk geldikçe kamyoncu sahnesini izlerim. kamyoncunun adını bilen varsa buraya veya özel mesaj olarak yazabilirseniz memnun olurum.
  • kaç model olduğunu bilmeyiz ama bu model mercedes'i tarif ederken hep ilyas salman'ın mercedes',i diye tarif ederiz .
  • bilonun almanyadan turkiyeye getirdigi arac.malesef sadece amblemi kalmis
  • sosyal medyada bazı kesimlerini sık sık izlememe rağmen mercedes'in eskilerden kalma reklam filmi herhalde deyip efsaneler arasına girmiş bir türk filmi olduğunu düşünmemiştim. o sebeple çok geç izledim diyebilirim.

herkes bayram'a küfretmiş ki, kısmen doğrudur. ancak bayram kötü bir karaktere dönüşmemiş, uyum sağlamaya çalıştığı toplumun istediği karakter olmuştur aslında.

bir de boğazı geçtikten sonra neden vapura binip bursa tarafına gidiyor ne alaka diyenlere: bayram ankara'nın bir köyünden ve ankara'nın mülki idare sınırları epey geniş. o zamanlar otoyolun da olmadığını ve ankara-istanbul yolunun bolu dağından geçtiğini de düşünürsek, bayramın köyü polatlı civarındaysa gayet mantıklı.

son olarak ben de kamyoncu, vapurdan inerken gel gel diye seslenen adam ve otopark değnekçisine koptum.

tanım: bir adet mercedes, kamyoncu ve değnekçi virali barındıran bir türk filmi
  • insana dokunan bir film.
    bayram kötü huylu bir karakter bu kesin bence. geçirdiği o iğrenç yolculuktan sonra arabasını da parçalayıp dibe vurunca hippie gezginle arkadaş olmuş mudur acaba en son; bir de daha iyi bir insan olmuş mudur acaba? merak ediyorum :)

ayrıca çoban çocukla olan son sahnede ilyas salman yardırmış oyunculuğu cidden ...

gitmeden bi telefon etseydin be bayram , hayallerin götünde patlamazdı yani
  • vapur eskihisar 1 adlıdır.
  • 1 gün önce youtube'a hd versiyonu yüklenmiştir.
    emeği geçenlerden allah razı olsun.
  • akp propagandasına alet olan film.
  • ankara'ya gitmek için yalova'dan arabalı vapur ile bursa'ya geçilen film. sırf arabayı bok ettiniz bayan sahnesi için sanırım.
hesabın var mı? giriş yap