şükela:  tümü | bugün
 • çok eğlenceli röportajlar yapan bir internet kanalı. özellikle kocaeli ve kocaeli üniversitesi olmak üzere, bir çok şehirde sokak röportajları yapmaktadırlar. sunucusu özkan bozkurt da gayet eğlenceli biridir, kocaeli üniversitesi'nde radyo-sinema-tv bölümü okumuştur, işini amatör olarak erkenden yapmaya başlamış bu programla. daha çok üniversite öğrencileriyle olmakla beraber halkın her kesimi ile tarafsız röportaj yaparlar. çok içten ve samimiler, bir gün denk gelirseniz anlayacaksınız dediğimi. engelli bir beşiktaş taraftarı ile yaptıkları röportaj sonucu o taraftarın bir maça götürülmesine aracı oldular, gönlümdeki reytingleri de kazandılar. programın adı gibi her kayıtlarında da sarı mikrofon kullanırlar.
  özetle; amatör ruhla hazırlanan, profesyonel, eğlenceli bir program.
  sayfası da bu : fb/sarımikrofon
 • kocaeli üniversitesi iletişim fakültesi, radyo sinema ve televizyon bölümü'nden iki öğrencinin soru cevap şeklinde hazırladığı video - röportajlar bütünü.

  şöyle buyurun
 • yörük hazel teyze'yi tanımama fırsat veren gençler.
 • sosyal sorumluluğu da yüksek bir oluşum. birçok engelli arkadaşla röportajlar yapıp onların ihtiyacını binlerce kişiye duyuruyor. siz de sayfalarına girip destek olabilirsiniz.

  http://www.engelsiz1gun.com/
 • kurgunun ayarını kaçırmış program. sırf konuşulsun, paylaşılsın diye özel hazırlanmış röportajları var.

  -üç tane dünya klasiği sayabilir misiniz?
  -anna kğharina bir, anna kğharina 2, anna kğharina 3, bir de coni sins vardı.

  şimdi ben aptal mıyım bunun gerçek bir sokak röportajı olduğuna inanayım? adam anna karenina'yı biliyor, şiveyi abartılı bir şekilde kullanıyor, araya uçuk bir karakter sokuyor coni sins diye. aptal mıyım arkadaşım ben, bu nasıl bir karakter böyle? eyyorlamam bu kadar dönemi geçti artık, ekmeğini yiyen yedi.

  -don't yani, bilmiyorum

  veya

  -sen onu bunu bırak da bir arabesk söyleyeyim sana.

  ne kadar gerçekçi amk? resmen paylaşılsın'a, tartışılsın'a oynamışsınız.
 • ayda yılda bir denk gelip, "başkaları adına utanmak" eylemini gerçekleştirdiğim röportaj serisi. sonuncu röportajda, sunucu ç harfi ile başlayan 3 şehir ismi soruyor. 15 kişide belki 2-3 tanesi sayabiliyor. ç ile başlayan şehir olmadığını iddia edenler mi dersin, saçma şeyler uyduran mı dersin (edirne, çelebi vs). yalnız ilk akla gelenin çorum olması da enteresan.
 • bazı röportajlarının eğlenceli ama kurgu/fake olduğunu düşündüğüm kanal.
 • abuk subuk sorular sorup vatandaşın zekasını ortadirek izleyicisine ölçtürüp mukayeseye tabi tutmak, geleneksel medya refleklerini taklit edip hit almaya çalışmak hoş bişi diil sayın sarı mikrofon.

  bi' de yazarlar belirtmiş zaten, ucuz kurgu kabak tadı verdi.

  şurada üç saniye sonra kadraja girip türkü çığıracak olan gencomuz, kamera arkasındaki kişi ya da kişilerden açıkça direktif alıyor. kafasıyla onay alıp yürümeye başlıyor. cidden çok ucuz, yazık.
 • izledikçe insanlardan tiksindiğim kanal.bu kadar cahil duyarsız kro adam nerde yetişiyor merak konusu
 • şu videoyu izledikten sonra ülkenin ne hale geldiğini göre biliyorum. açıkcası sonu hayır olun demekten başka bir şey gelmiyor.... bazen diyorum ki bakmayacağım bu ükenin acı gerçeklerine neler olduğuna bıraktım gittim sonuçta.gel görki oradakilerden daha çok umursuyorum türkiye cumhuriyeti'ni gelde üzülme.... https://www.youtube.com/watch?v=qfdc9pg9rhe