şükela:  tümü | bugün
 • bakırköy incirli caddesi üzerinde sabah 5 e kadar açık çok leziz kokoreç ve tavuk da sunabilen, çorba eşliğinde paralı askerlerden ate$ istenirken ağır abiler tarafından çizilmemeye dikkat edilmesi gereken yer..
 • bakırköy incirli caddesi üzerinde shell benzin istasyonunun karşısındaki süper işkembeci. 24 saat açık, kaliteli ve bol kepçe. ama, biraz pahacan.
  http://sarihaniskembe.com/
 • geceyarısından sonra kapısının önünde sarhoş müşterilerin çıkardığı nedeni bilinmez kavgaları ile ünlüdür.
 • bakırköy incirli ' deki bir çorbacı...

  yoldan geçerken tesadüfen girmiş olsam belki de eh işte deyip geçeceğim bir yer olmasına karşılık, "bi çorbacıya bıraksana bizi bilader" dediğim taksici tarafından "alın size istanbul ' un en iyi çorbacısı amuğa koyiiim" diyerek tanıtılınca beklentiyi yüksek tutup sonrasında da burun kıvırdığım yer oldu...

  çorbası referans noktalarıma göre*** çok daha aşağıda olan, servis ve ikramda ortalamayı geçemeyen, üstelik tadilatta olduğumuz için mekanın da haraptar olduğu, sadece özel yapım olduğunu tahmin ettiğim ekmeğine "güzelmiş lan bu" dediğim bir yer olarak kazındı hafızama...

  tabii gecenin üçünde ne kadarını aldıysa o hafıza artık....
 • tadilatı bitince acaip klas bir görüntüye kavuşan işkembeci. gerçi tabelasında sarıhan gusto yazıyor artık.
 • madoyla birlikte incirli trafigini piç eden mekan. cift sıra park eden mallar ve park yerinden çıkan araçlara yav$aklık yapıp 3-5 lira yoluna bakmanın hesabını yapan kahya bozuntusunun en zamansız "1 dakka abi" el hareketi ile çekilmez hale gelen yolun boktan servisli mekanı. gidin lale işkembecisine adam gibi işkembe çorbası için kardeşim..
 • etiler' de şubesi açılmış. iş yerinin yakın olması nedeniyle geceleri bakırköy' deki yerine giderdik de, işkembesinde falan bir şey yoktu hatta çoğu arkadaş güzel olmadığını söylerdi. aşağıdaki haberi okuyunca sunum' un ne kadar önemli olduğunu gördük.

  http://www.sabah.com.tr/…larlik_iskembeci_transferi
 • hayatımda yediğim en iyi kokoreçi sunmuş incirli caddesi mekanı.
 • bunca zamandır olmasına rağmen yeni tanıştığım çorbacı mekanı. gerçekten iyiler.

  şırden kalmamıştı, tuzlama istedim.parçalar olduğundan daha ufaktı. biraz daha büyük parçalar olmalıydı ama lezzetliydi.

  kokoreçi halka olarak ve baharatsız servis etmek yürek ister ama getirip koydular önümüze. iyi pişmiş ve çok lezzetliydi.

  zerdesi biraz fazla gül suyu kokuyor, safran tadını pek alamıyorsunuz.idare eder diyelim.

  sonuçta 8/10 diyebilirim.tekrar gidilesi.