• korkmak demeyelim de, tiksinmek diyelim.

hani böcek görünce de olur öyle.
  • bariz şekilde korkak insandır. genellemenin dibine vurmuştur. ama sorsan ırkçı da değildir, insanları kalıba da sokmaz üstüne hümanisttir.
    google a yazmış sakallı çıkmış. yahu orda burda başka konular için "algı operasyonu", " böyle böyle milleti kandırıyorlar" falan dersiniz. ciddi misiniz siz?
    edit: ayrıca bu kişiler sakalsız terörist(bkz: dhkpc), tecavüzcü, hırsız, katil, şerefsiz olmadığından dolayı sakalsız kişilerden korkmazlar. hapishanelere bakarsanız hep sakallıdır ve hiç kadın yoktur. pis sakallılar. hep bunlar. hiosterlar hariç tabi onlara kalp.
  • gazete kagidina sardigi dolarlari ve eurolari yatiracak olan musteridir.
  • hala korkak diyorlar. lan adamlar korkmasın da napsin.

ışid gibi gezen tiplerden on adım geri durmak lazım.nolur nolmaz.
  • yusuf sen misin???
  • sarık ve sakal ''vallah ben allahtan korkarım'' söylemi ile birleşirse daha bir korkutucu olur.

ben de başlıkta bahsedilen ahaliden oluyorum.

sebebi de, başıma ne geldiyse ''vallah ben allahtan korkarım'' diyenlerden geldi.

en son park halindeki aracıma vurup kaçtılar.

öyle böyle bşr yoldan telefon no'sunu buldum vuranın. plakasını almıştık.

ulaştık kendisine.

-bizim çocuk bir cahillik etmiş, vurmuş kaçmış. hasarı tazmin edeceğiz, allahtan korkarım ben
    dedi.

1500 tl'lik hasarıma 300 tl gönderdi.
    allahtan korkmasa üste para isteyecek oç.

neyse ki allahları var bu ibnelerin. orospu çocukluğunu dozunda yapıyorlar.
  • halbuki sarıklı sakallı tipler melek gibi insanlar ne birinin yaşamına karışmışlıkları var ne de birini incitmişlikleri hepsi birer kadın hakları savunucusu über ötesi iyi insanlar.

korku değil de geçmişteki tecrübelerden ders almış insanlardır. elbette herkesin istediği gibi yaşama özgürlüğü var ancak bunu "istediği gibi yaşatma" olarak algılayanlara tolerans gösterilmemeli.
  • onlar ibni haldun oldu da biz de yobaz mı dedik?

tanım: amaçsız başlıktır.
  • korkmak olayı tam olarak ifade etmez bence.ancak normal bi insanı görmekten çok daha farklı duygular oluşturduğu kesin, yani huzursuzluk bi nebze ifade eder aslında
  • aynı şey bende çarşaflı hanımların siyah eldiven ve simsiyah gözlük takan modellerini görünce oluyor. korkuyorum yahu, "bana mı bakıyor?" "acaba ona baktığımı farkedip rahatsız oldu mu?" "acaba şu an bana sırıtarak küfür mü ediyor?"

en kötüsü de "lan erkek olmasın bu?"
hesabın var mı? giriş yap