şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 3 saat sonra, "tokatla beni küfret bana" diye böğüren hanımlardan duyduğum bir cümle.

yiyeceğiniz bir yarrak, manifesto yazıyorsunuz resmen. bunlar bitsin artık. çıksın maskeler.
  • (bkz: tamam)
  • ben her zaman böyle insanlardan uzak durdum. sekste sadece penisi ile zevk alabilen erkek ne hangi yemeğin yanında ne içeceğini bilir, ne giyinmeyi bilir, ne gezdiği yerlerden zevk alır, ne yaptığı mesleğini sever, ne de ailesinle vakit geçirmeyi.
    böyle erkek zengin olmayı hayal eder, böyle erkek kibarlığı bir zayıflık olarak görür, böyle erkek sizi hayallerinizden soğutur. size destek olmaz ve hayatı boyunca köstek olur.
    sizi sevmez, sevdiği sanar.
    ilk seviştiğinizde arkadaşlarına yetiştirmek için çok heyecanlanır. çünkü sevişmiştir.
    böyle erkeklerden lütfen uzak durunuz.
    normal bir erkek herkes ile beraber olmayı bırakın hoşlanmadığına ereksiyon bile olamaz. sadece her konuda güçlü olduğunu göstermek için yalan atılır.
    erkeğin orgazmı da beyinde olur. ama beyinsiz erkeğin orgazmı küçücük penisinde gerçekleşir.
    ben kadınları bu şekilde gören zihniyeti kınıyorum, -ten iğreniyorum, namuzsuz olduklarını düşünüyorum, baba dayağı yememiş ve aile terbiyesinden uzak kişiler olarak görüyorum.
    mahrum kaldıkça akılları başlarına gelmiyor aksine daha da çok azıyorlar.