• birçok markadan çıkan, pudra halindeki kremimsi beyaz toz. tahmin etmek çok zor değil ki sarımsak esansı vermek için kullanılır. şahane kokar. sarımsak tabi.
  • artık bulunması çok zor olan ürün. nedense üretilmiyor sanırım. ve bunun nedenini çok merak ediyorum. sarımsak kadar lezzetli ve bir o kadar da ayıklaması, ezmesi zor bir sebzenin doğrudan hazırlanmış hâli demek sarımsak tozu ve rağbet görmediğine kesinlikle inanmıyorum.
  • makro'larda bulunabilen hede. kutusu 6.5 tl, deli gibi tüketirseniz bile bir ay gidiyor

2020 eylül 19 tl ..
  • herkesin tercihidir kullanıp kullanmamak ama sarımsak soyup ezmeyi aya uzay aracı göndermek gibi göstermenin manası yok. 3-4 dişi soyup ezmek 60 saniyemi almıyor.

ultra üşengeç insanların ürünüdür.
  • un gibi olanları değil, granül halde olanları daha lezzetli ve kolay kullanılır olan baharat.

tazedirektten aldığım organik olanı tam da tarif ettiğim gibiydi, ve bazılarındaki tuhaf aroma onda yoktu, guzeldi.
  • çok ince un gibi olanın tozu insanı feci öksürtür. daha önceden bilmediğim bir alerjiye sahip değilsem insanı şişesini açtığına açacağına pişman eder. ha tadı çok güzeldir tereyağlı ekmeğin üzerinde çok iyi gider.
  • mayonez ile karıştırarak basit ve lezzetli bir sos elde edebilirsiniz
  • evde üretmesi çok da zor olmayan bir toz çeşidi.
  • ben bir paket sarımsak alıp içinden sadece 3-4 diş kullanabilip gerisini çöpe atmak zorunda kalıyorum ya, benim için ideal.

nefis la...
  • eğer vampirlerin ciğerlerine kaçarsa onları geçici olarak durdurduğu için vampirlerin erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır evlerde.

https://www.wattpad.com/…akkında-elli-şey-vampirler
hesabın var mı? giriş yap