şükela:  tümü | bugün
 • şu videoda göreceğiniz komikli doku.
 • daha çok, evlilik adamı kanser eder temalı video. onu da geçtim kanserli dokunun evde ne işi var la. olsa olsa kahve telvesidir o.
 • nasil bir mucizedir bu ya rab!
  en dinsizi bile imana getirir.
  en kafirine secde ettirir!

  (bkz: bi siktir git dedirten youtube videolari)
 • sarımsaktan kaçan çikolatalı puding içeren video. sarımsaklı puding olmaz tabii, kaçması normal.
 • (bkz: sarımsaktan kaçan kahve telvesi)

  lan bir saattir anlamaya çalışıyorum o ne lan öyle. kımıl kımıl hareket ediyor namussuz.
 • sarımsaktan kaçtı , altının peşinden gitti ,altın haram sarımsak helaldir. amınam bu kadar kolaysa bu din işleri biz de yapalım bi din.
 • sosyal medyada ve milliyet, star, haber7, yeni akit, güneş, internet haber gibi haber sitelerinde de paylaşılan bir videoyla canlı kanser hücresinin sarımsaktan kaçıp altın yüzüğe yaklaştığı iddia edilen ancak gerçekliği bulunmayan haberdir.

  kanser hücresinin insan vücudu dışında canlı kalabilmesi için laboratuvar ortamında tutulması gerekiyor. forbes’ta ve ingiltere’deki kanser araştırmaları merkezi’nin web sitesinde yer alan makalelerde de kanser hücresinin ancak laboratuvar ortamında canlı tutulabileceği belirtiliyor.

  teyit.org’a konuşan hacettepe üniversitesi kanser enstitüsü’nden arş. gör. alper kurşunel, kanser hücreleri altına yaklaşsaydı en çok el, bilek ve boyun bölgelerinde kanser görülürdü açıklamasında bulundu.

  ayrıca altın gibi platinlere ait nanopartiküllerin kanser tedavisinde kullanıldığına dair de pek çok makale bulunuyor.

  türkiye’de son dönemde yaygınlaşan video, daha önce malezya ve hindistan gibi ülkelerde de yayılmış, televizyon kanalları ve haber siteleri bu videonun gerçeği yansıtmadığını söylemişti. hindistan’da yayın yapan gujarat news isimli haber kanalı da videonun doğrulamasını yaptığı ve uzman görüşlere yer verdiği bir video paylaşmıştı.

  videodaki siyah nesnenin, evde yapımı oldukça kolay olan ve mıknatıs yardımıyla hareket ettirilebilen ferrofluid isimli madde olduğu düşünülüyor. ferrofluid isimli maddeyle ilgili videolara şuradan ve şuradan ulaşılabilir.

  ilgili analize buradan ulaşılabilir.
 • sarımsaktan kaçar mı bilmem ama, sarımsağın mucizevi bir bitki olduğu gerçeğini zaten bilim dünyası kabul ediyor. sarımsak başında % 84.09 su, %13.38 organik madde, %1.53 inorganik madde içerir. içeriğinde ayrıca, 33 çeşit kükürt bileşiği, 17 çeşit aminoasit (bunlara vücut tarafından doğrudan sentezlenmeyip, gıdalarla alınması gereken aminoasitlerin tümü dahildir), germanyum, çinko, a, b1 ve c vitaminleri bulunmaktadır. ayrıca kastamonu taşköprüde üretilen sarımsakların büyük bir kısmı antibiyotik üretiminde kullanılmaktadır.
 • altına koşan en büyük canlının kadın yaratığı olması gerçeğinden yola çıkarak, kadınların insanoğlu medeniyetinin kanseri olduğunu söylemek yanlış olmaz, değil mi meriç?
 • büyük ihtimalle ferrofluid bir madde ve içinde neodymium mıknatıs olan bir sarımsak ile çekilmiş kandırmaca.