şükela:  tümü | bugün
 • bugüne kadar gördüğüm en kötü oyunculuklu en kötü reklam... inşallah bu ünvanı elinden alacak başka bir reklam görmem...
 • bence reklam hedefine ulaşmıştır, bakın biz bile konuşuyoruz, reklamın iyisi kötüsü....

  öehh siktir lan.

  tebriksler bana o zaman.
 • "marka benim olayım, cılgın mısın?" diyerek çıldırtmış reklamdır. bu adamlar akıllarını ne eşliğinde yemişlerdir? burger king de aptal, tiki sarışına oynuyor biz de yapalım mı dediler? insana zekasını, dahil olduğu toplumu, yaptıysa daha önceki modoko alışverişlerini düşündürten, düşündürürken kusturan kampanyadır.

  hadi diyelim reklamın kötüsü de mübahtır dediler. öyle ise neden iyisini yapmaya kasıyoruz 100 yıldır? kötünün de gideri var diyerek herkes her müşteriyi idare edebilirdi değil mi a benim kuzucuklarım?
 • muhtemelen dalgınlıkla çekilmiş reklamlardır. ya da yanlışlıkla oyuncunun komiklik yapmaya çalıştığı kamera arkası görüntüleri yayınlanmıştır reklam diye. yoksa bu kadar kötü bi reklam yapmak gerçekten çok zor.

  insanı zorla hesaplayan adam yaptırıyor bir de bu reklam. "ulan modoko'da kaç tane firma var. her biriniz biner lira verseniz reklam için. yaptırsanız adam gibi bir reklam."

  son olarak, o kadını da kim bulduysa aklından şüphe ederim. her yönüyle o kadar itici ki kadın, "reklam yıldızı" kavramının yanında bir de "reklam karadeliği" gibi bir kavram tanımlamama sebep oldu kişisel lügatımda.

  imla editi
 • algılarımı zorlayan reklam..
  gördüklerimi kabullenemedim uzun süre..
  burger king'in sarışınlarına benzetmeye çalışmışlar gibi geldi bana..

  benzetselerde benzetmeselerde, abi öyle reklam mı çekilir?
  allahım sana geliyorum..
 • http://www.modoko.com.tr/reklamfilmi.asp adresinden ulaşılabilecek reklam/reklamlar.
 • sağ gözümde tik oluşmasına sebebiyet vermiş reklamdır.

  arkadaş dördünü arka arkaya seyretmeyin aman diyeyim. benim gibi beyin felci geçirip aynı anda kaşınız gözünüz oynama azminde olunca tik sahibi oluyorsunuz.

  müsaadenizle ben bu reklamı yapanları "tebriks" etmeye gideceğim.

  not 1 : şimdi bu reklamı hazırlayan 5 kişi olsa adam başı kaç sene yerim onu da bileyim de... :)))
  not 2 : akşam haberlerinde sözlüğe de selam edeceğim, başka selam isteyen varsa mesaj atsın özelden. :))

  edit: inciden mesaj geldi, maktüllerin kanıyla "inci si.er" yazacakmışım yere. tamamdır aga.
 • hitap ettiği kitlenin içinde benim çarşaflı teyzem olmadığına göre mantıklı bir "oyuncu" düşünmüşler. mühtahak diyoruz.