şükela:  tümü | bugün
  • üç tarafı denizlerle çervili bir ülkede yapılması geçikmiş plajdır.
  • 1800'lü yıllara hızla yolculuk yapıyoruz.
    akp döneminde olmuştur tabi.
  • yıllardır beklediğimiz plaj.

(bkz: düşürmüyoruz beyler)
  • şu an içinde bulunduğum plaj. mükemmel bir yer. hayalimden daha güzel. çalışan personelinden temizlikçisine, kafede çalışan garsonundan, pide ustasına kadar herkes kadın. etrafı kapalı. ve sanıldığının aksine sadece başörtülü kadınlar değil, açık olanlar hatta ruslar bile var plajda. ve baya kalabalık sezon bitmiş, okullar açılmış olmasına rağmen. ayrıca firezza, lavazza gibi mekanlar da var plajın içinde. çıkın çıkın gelin
  • bu yaz ilk kez gittigim plaj.otobüsten inince bi kalabalik gördüm ki populasyonun buyuk bi kismi potansiyel altingunu teyzesiydi.biri "kizim yürüme bu sicakta, deli misin ,simdi bizi goturecekler." dedi.canim teyze ya birlikte gidelim tabi dedim.biraz sonra bi traktor romorku geldi. hobba! tum teyzelerle bindik romorka .nereye gidiyoruz? kadinlar plajina .ilgincmis ,peki derken girişte guvenlikci ablalar herkesin cantasini kontrol etmeye basladi.neden? içeriye yemek sokmak yasak çünkü. o niye ?çünkü plajda satis yaptirmak amac. bende cantaya kahvaltilik atmistim.aman yakalanicam derken sağolsun onumdeki teyzecim kilodunu dusurup guvenlikcinin dikkatini dagitti ve benim kahvaltiliklarla iceri girmemi sağladı.zira kilot oldukca ilginçti bence detaylara girmiyim.içeri girmemle gördüğüm tablo hafizama kazindi çünkü icerisi memeler fora halde altmis yas ustu teyzelerle doluydu.hadi zamanla ona da alıştım da bi ara soyunma kabininde bi abla o kadar rahatti ki kapiyi kapatmadan üstünü cikariyordu.bunlar gördüklerimin bi kismi.yani erkek arkadaslarim hic hayal ettiginiz seyler yok orda.inanin ben bile gitmeyi uzun süre düşünmüyorum.