• şahsi rekorlarım:

2005 - rumelihisarı'ndan aksaray'a (yol üzerinde tophane'den taksim'e çıkıp indim)- tam karşılamasa da, önermenin tanımına yakın sayılabilir.
    2010 - istinye - zekeriyaköy ( maden üzerinden tırmandım ) kayınpeder nerdesin oğlum kaç saattir dedi, hava iyiydi yürüdüm babacım diyerek geçiştirdim. bunun üzerine, oğlum cebinde paran mı yoktu, beni arasaydın ben seni alırdım gibi bir cevap almışlığım var. dört göbekten sarıyerli adam, şok geçirdi.
    2011- lazaro cardenas liman - lazaro cardenas şehir merkezi
    2014- floransa şehri tam tur
    2019- vodafone park avrasya maratonu - altunizade'den başladım, köprüyü geçemedim.

formdan düştüğümü hisseder oldum. gerçek fasfakir bu değil..

kılıçdaroğlu'nun ankara'dan istanbul'a yürüdüm entrysini heyecanla bekliyorum..
  • beşiktaş’tan istinye’ye yürümüşlüğüm vardır da sarıyer sarayburnu biraz şey olmuş sanki
  • ulan hadi siz sahilde yürümüşsünüz güzel olmuş.

peki ya ben neden 2006'da ataşehir'den sultanbeyli'ne yürüdüm amk :(
  • 2012 de sariyer cayirbasi'ndan zeytinburnu'na yurumuslugum vardir. 8 saatte hepi topu 32 km yol yurudum. sonraki iki gun boyunca gunes yanigi ve bacaklarimin tutmamasi disinda bir problemim olmadi *
  • akıl kârı değildir. vücudu sikertir.
  • anadolu yakası benzeri için:
    (bkz: üsküdar'dan beykoz'a yürümek)
  • her bahar başı yaptığım aktivite. erguvanlariyla çiçekleriyle boğaz bir başka güzel. oradan da üsküdara geçip kadıköye yürürüm.

(bkz: haftada 100km yürümek)
  • 2003 yılında artvin’den sinop’a yürümüşlüğüm var.
  • orta asya dan anadolu ya yürüdüm

sene 1071 idi...
hesabın var mı? giriş yap