• sarkinin intro'sunu atlayan radyocunun kankasidir. kimi sarkilar var ki intro'sunu dinledikce dinleyesi geliyor insanin. ancak bu radyocu cat diye o can alici intro'yu kesip sikip atiyor.
  • telefonla bağlanan dinleyiciye paso laf sokup telefonu suratına kapatan radyo spikerinin kardeşidir.
  • zamane gençliğinin şu an hayal bile edemeyeceği bir eylemi yapmış olan radyodan kasete şarkı çekmiş efsanevi nesilden bolca küfür yiyendir.
  • zamanında yani milattan önceki yıllarda kasete şarkı kaydederken çok küfür yiyen radyocudur.
  • sebebi sizin o çok sevdiğiniz şarkıyı sevmemiş olabilecek dinleyeni yakalamaktır. adamın eli tam değiştirmeye giderken müzik kısılır ve ses girer, yeni şarkılar vadeder. radyoculuğun şanındandır yani. ünivde radyoculuk yaparken bende yapardım bunu. ama ben daha çok çalan şarkıdan sıkıldığım için girerdim. zaten hakiki müziksever;

1 - radyodan müzik dinlemez.

2 - banyoda şarkı söyleyen bir kadın görünce anahtar deliğine gözünü değil kulağını koyar. *
  • power fm'de chat zone adlı programda dj funky c ve burçin acer bunu çok yapmaktadır. ha adamlar ne güzel parça çalıyor derken adamlar havalı havalı direk yoruma başlıyor. bir de justin bieber'ı övmeleri var ya...
  • bir de söyleyeceklerini 3-4 kelimelik partlara ayırır bu arkadaşlar, şarkıyı kısar, 3 kelime, açar, kısar 4 kelime, açar, ananın!
  • orospu çocuğudur.
  • güzel şarkı çalsın yada çalmasın sevmiyorum. tercih meselesi tabi. onları dinleyen nice insanlar var ama tercih sebebim olmayan dj tipleridir.
  • arkadan hafif hafif şarkının başlangıç müziği girerken , hala konuşmaya devam edenleri de vardır. bırakın kardeşim belki şarkının girişi hoşuma gidiyor ki birçok böyle şarkı var.
hesabın var mı? giriş yap