şükela:  tümü | bugün
  • terk eden kişinin müzik dinleme keyfini kaçıran durumdur. tam bir müzik dinleyip efkarlanacaksın bütün oklar sana çevriliyor.
  • yoo. neşeli şarkıları kim yazıyor sanıyorsun.
  • bana tekrar dert olan durumdur. bu bütün şarkılar için geçerli değil farkındayım ama o şarkıları bulamıyorum işte... bana terk eden kişi tarafından söylenen şarkı bul sözlük.

edit: abi "allah belanı versin" modunda değilim kızı özlüyorum ama ilişki ikimize de zarar verdiği için bitirmek zorunda kaldım. bir nevi sigarayı bıraktım. demet akalın şarkısı önermeyin...
  • terk eden mi yazsın?

"ooh ne güzel terk ettim, şimdi salak salak zırlıyondur sümüünü siktiim.
    zırlama pis gereksiz sen kimsin ki benimle beraber olacaktın hehehe kes be kes.
    hayatımdan bir salağı çıkardığım için çok mutluyum, umarım şu anda klozete kafasını sokmuş bok yiyordur" mu olsun sözler?

tabi canı yanan yazacak, aşk acısı çeken pis gereksizler nihahahaha.
  • terk edenin içinde yarım kalmış sözler yoktur çünkü. söylenecek şeyler bittiği için terk eder.
  • jale-üzgünüm
    leman sam -her neyse
  • melisa boyner-süperdi
  • arabesk bir millet olmamızın sonucudur. çünkü biz ağlak bir milletiz, düşene prim yaptırırız. bunlar hep eziklik psikolojisidir. gerçekten arabesk bir milletiz, hep kötü şeyleri biz çekeriz, başımıza hiç iyi bir şey gelmez, hep kötü şeyleri görürüz. sonra ah vahlı atarlı giderli popüler kültüre tüketilmeye sunulan şarkılar peydahlanır.