• 0
  • (bkz: #150239912)
  • bolu ili, mudurnu ilçesinde; devre mülk yapıyorlar. şu aşamada bilinen 3 etap var. 1. etap klasik apartman dairelerinde oluşuyor. bitmiş durumda. alışveriş merkezi ve büyük ortak kullanıma açılmış kaplıcalar, havuz, sauna vs faaliyete geçmiş durumda. 2. etap ünlü palace lardan, devremülk otel, temeli daha yeni atılmaya başlanmış. 3. ve son etap kütük evlerden oluşuyor gotik ( orta avrupa ) tarzda yapılmış 100m2 brüt ahşap ağırlıklı müstakil evlerden oluşuyor. 2. etap bitmeden başlanmayacak, teslim tarihi olarak 2015 mayıs ayı vaad ediliyor. hah işte eşimin ve arkadaşımın ısrarı ile ben ondan aldım bi dönem ( 15 günlük). bu işlere soğuk bakan ben kazık mı yedim, süper iş mi yaptım 2015 yılına kadar bekleyeceğiz bakalım. işin enteresan kısmı google da aratınca resmi sitesi hariç bütün aracı ( emlakçı) ların siteleri çıkıyor. arkadaşımın dediğine göre 2015 de en az %100 kar edecekmişiz. eşim ise 15 ün tatil yaparız ne güzel modunda. ben hala hay aq iyi mi yaptık kötü mü modundayım...
  • her devremülk gibi yaşlılar için ideal bir mekan fakat gençler için de zaman geçirecek olanaklar sunmaya çalışıyorlar. ortalama üstü bir devremülk sitesi.
  • sahibini ve finansman kaynaklarını çok merak ediyorum. para insanı akıllandırır ama hiç akıllanamamış herkimse. mudurnu'da ki berbat ötesi projeleri haliyle patlamış ve iflas etmişler.
  • sarot gruba ait 3 şirket hakkında 2018 eylül ayında verilen iflas kararı kaldırılmış şirketin konkordato başvurusu ise reddedilmiştir. şirket yönetim kurulu başkanı iflas müdürlüğü denetimindeyken borçların yüzde 50’sini ödediklerini, taşkesti'deki sarot palace projesinin bitimine yaklaştıklarını, aralık ayında açılışının yapılacağını, sarot country projesini 2020’de, mudurnu'daki burj al babas’ı ise 2021’de bitirmeyi düşündüklerini söylemiştir.
  • (bkz: sarod)
hesabın var mı? giriş yap