şükela:  tümü | bugün
  • piyanist ve kedisever bir adam. hiç tanımıyorum ama gülümsemesi ve bakışlarından iyi bir adam olduğu belli. zaten müziği ve hayvanları seven biri kötü olamaz, böyle de genelleme yapayım.

kendisini bir video sayesinde tanıdım ve aynen o videodaki kedi gibi mest oldum. daha çok insanın izlemesi için:

işte o video
  • müziğine ve kedisine hayran olduğum iyiliksever kişi, hayvansever. o kedinin piyano başındaki hareketleri, sahibine bakışları o kadar güzel ki... keşke dünyada sadece böyle şeyler olsa.
  • kayıt dışı kedi çalıştıran müessese sahibi, hayvan öyle yorgun ki gözünü açamıyo
  • piyano başında uyuyakalan kedisine aşığım. bu kadar saf ve güzel bir sevgi görmedim sanırım hiç.

kedisini bana versin nolur, benim piyanom başında uyuyakalsın.

bu arada kendi bestelerini çalıyor büyük ihtimalle, umarım başarılı olur.

bu nedir bu, grrrrr
  • sokakta bulduğu hasta kedileri sevgiyle ve müzikle iyileştiren adam.

göstermelik bir durum olmadığı birbirlerine bakışlarından belli; hem kedilerin, hem adamın kalpler fışkırıyor sanki gözlerinden.
  • birçok kedisi vardır. en yakışıklısı veysel'dir.
  • 9gag instagram sayfasında son zamanlarda görmeye başlamıştım videolarını. bir adam piyanonun üstüne yatan kediyi uyandırmadan çalmaya devam ediyor. arada onun patisiyle fa# basıyor. videoyu izlediğimde keşke türk olsaydı diye geçirmiştim içimden. ve evet türkmüş. instagram sayfası
  • çok * 300 güzel bir insan. kedilerini çok sevdiği gibi, onlar da kendisini seviyor. dünya'nın dönmesini sağlayanlardan biri olabilir bu adam. birçok kediyi hayata döndürmüştür.
  • dünyada iyi insanlar da var
  • tanisiyor olsaydik kendisi yuksek ihtimalle en sevdigim arkadasim olurdu. adamin resmen gozlerinden sevgi fiskiriyor, boyle bir sey olamaz.

edit: hakliymisim. gercekten inanilmaz kibar, sempatik ve sicakkanli bir insan kendisi. umarim beraber piano calisma firsatimiz olur.