şükela:  tümü | bugün
  • ankara universitesi hukuk fakultesi'nde is hukuku profesoru.

derse notla gelip bunlari okuma ekolunden uzaktir. dersine onceden hazirlanir ve elinde kanunu, ogrencilerinin gozlerinin icine bakarak ders anlatir. guler.

arkadaslar sozcugunu cok seven bu sahsin, bir ders saati icinde 144 kere arkadaslar dedigine sahit olunmustur.
  • annesi ortopedist dr.cahide sunay süzek ve kardeşi mimar saner süzek'e ithaf etiği 900küsür sayfalık bir iş hukuku kitabı vardır.
  • şimdilik 900 küsür sayfalık olan ve her gün gitgide büyüyen iş hukuku kitabı ankara hukukluların kabusu olan iş hukuku profesörüdür.artık derslere kendisi girmez,doçentler girer.çoğu iş hukuku hocasının da hocasıdır.
  • 900 sayfalık iş hukuku kitabının, bendeki 750 sayfalık minimal halinin bile, analjezik, antienflamatuar, antipiretik, ve bilhassa antidepresan etkisi vardır; reçetesiz satılır.
  • 15.10.2008 tarihinde ankara üniversitesi hukuk fakültesi'nden emekli olmuş öğretim üyesi. birçok iş hukuku hocası kendisinin öğrencisidir.

annesi ortopedist dr.cahide sunay süzek ve kardeşi mimar saner süzek'e ithaf etiği en son duyumlara göre 900 küsür sayfalık iş hukuku kitabı büyüdükçe büyümektedir.
  • atılım üniversitesi hukuk fakültesinde öğretim üyesidir.bir de çok şirin güler,o güldükçe daha çok gülüyorum.
  • şu an 1072 (971 sayfa konu anlatımlı) sayfa olmuştur o kitap. kendisi de dünyanın en iyi hocasıdır, hocaların hocasıdır. atılım üniversitesi'nde halen iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku derslerini vermektedir. kendisine armağan edilen 3 ciltlik prof. dr. sarper süzek'e armağan'da birçok değerli hocanın makalelerine yer verilmiştir.
  • iş hukuku kitabı bir harika olan kişidir kendileri. 970 sayfa civarı ancak kitap akıp gidiyor bildiğin.
  • kendileri 4857 sayılı iş kanunu'nun hazırlanmasında görevli olan bilim kurulundaki on iki kişiden birisidir. kendilerine çok rahatça iş hukuku duayeni diyebiliriz. kitabının 2018 yılı baskısı kalın gözükse de eskiden iki-üç ciltten oluşan kitabı vardı ve kendi deyimiyle öğrencilerin okuyunca rahatça anlayabileceği ve olabildiğince kısa bir kitap yazmaya çalışmaktadır bundan dolayı her sene kitabına yenilikleri eklerken bu hususları da gözden geçirmektedir. hassas dengeye çok önem veren bir insandır ve benim görüşüme göre de hukukta her zaman iki kere iki dört etmediğine göre hassas denge kurmak önemlidir. sarper hocamızın kitabındaki hassas denge konu başlığı altından daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.