• valla biz ajdar'ı özledik. turp murp gülüyorduk en azından. şattır şattır şattır şattır şattır şattır beynim yandı.
  • sinan akçıl'ın yine aynı akor yürüyüşüne sahip 50000. şarkısı.
  • sinan akçıl falan demişsiniz ama bu baya yurtseven kardeşler, ismail yk.
  • (bkz: shater shater)
  • "içinden geçtiğimiz şu zor günlerd..." öhömm şey neyse başıma bişey gelmiyecekse klibini çok eğlenceli bulduğum şarkı sanırım uyarlama bi şarkı :))

---spoiler ---

ehehe japonun kafaya kravat bağlayıp dansetmesi vs olmm baya komik lan, yada iq seviyemde ciddi bir düşüş var, o değil de nem çok nem :))

--- spoiler ---
  • yaklaşık 30 yıllık hayatımda dinlediğim en saçma şarkı.

ben ki, kesin yargılarda bulunmaktan hiç hoşlanmam, "ömrünün ne kadarına, hatırlarının yüzde kaçına haizsin de böyle bir yargıda bulunuyorsun? 'dinlediğim en saçma şarkı' değil, 'en saçma şarkılardan biri' diyeceksin" diye kendime ayar veririm, ona rağmen söylüyorum bunu. şattır şattır ne ulan...
  • sinan akcili sevmem, yine de klibe bakiyim dedim, düet yapan kizi görünce tatliymis dedim, japonlar falan espirili derken garson kizin cikmasiyla sinirlendim.
    ne gerek vardi simdi bu kiza?
    sinan akcil kadar ferah zeydan da seslendiriyor sarkiyi.
    ya birbiriyle ask yasasinlar, ya ikisi de yasasin ya da hic yasamasinlar.
    ne gerek var ferah dururken baska bi kadin oyuncuya, kendisi zaten tatli bi hanim? resmen kilosuna vurgu yapilmis. kilolular asik olamaz mi? neyin kafasi bu
  • (bkz: şarttır)
  • pazar günü sürekli klip tvsi açık berber televizyonu vasıtasıyla kulaklarımın ve beynimin ırzına geçmiş olan şey. sözlükten öğrendim ki çalıntıymış üstelik. hiç olmazsa düzgün bi şey çalsaydın lan. at ağazlı herif gitmiş yrrk gibi çocuk şarkısını çalmış bi de. hep diyorum zaten bu herif baştan ayağa ezik şarkıcı altuğ parodisi diye.

yeni nesillerin ufku yerli müzikle sınırlı olanları yerli müzik namına hep böyle boktan şeylere alıştığından onlara güzel gelebilir tabi.
hesabın var mı? giriş yap