• middle-earth'e valar'lar tarafından gönderilen bes büyücüden biri, ve nickini ondan alan ekşi sözlük yazarı.

pek de doğal olmayan seleksiyon sonucunda kendisinin başlığının açılışını yapmak bana kalmış, ne ala. öncelikle, lotr'daki sarumanın dilbazlığı, belagatı, bizim sarumanın konuşma yeteneği yanında solda sıfır kalır, onu bir daha belirtiyorum, yalnız artık nispeten radagast gibi münzevi hayatı yaşadığın için yepyeni bir anektodla karşına çıkamıyorum bu numero uno'da, fakat bil ki semt semt, yavaş yavaş sizin oralara geliyorum, yakında yeni bir lale devri başlatacağımızı hissediyorum, bu kez anadolu yakasında, ama alışveriş merkezlerinden uzakta, açık havada. dur bakalım.
  • lepiska saçlı teknik destek elemanı, superonline'ı aradığınızda telefonun öbür ucundan gelen karizmatik ses, vcd koleksiyonu soyulası insan, büyük ovaların küçük savaşçısı quenah, parmağıyla konuşan küçük piç, büyük beyaz köpekbalığı, titrek köpeğin vakur sahibi, bir paket panço ile kafa kıran vahşi barbar, geceyarısı mısırcısısı, bi nevi factotum sendromu, sinemaya giderken aranacak kişi, icq mesajlaşma rekorunun karşı tarafı, bankamatiklere mimikleriyle hükmeden jedi, jaws6 başrol oyuncusu, bidi bidi büyücüsü, güvenilir arkadaş, vazgeçilmez dost. özel.
  • en şahane en bi bir numara arkadaşım olduğunu bile bile tripler atan uzun gecelerin vampir misali dostusu. üzme eowyni saruman. nazgülü öldürmek zorundaydım.
  • sabahın beşinde online yardım... doktor bey tarzına sahip sabır küpü..
  • 10 bin rekoruna ulaşmak için tek gereken bu gece gibi bir iki gece daha. demek ki neymiş, 10 bine zahmetsiz ulaşılmıyormuş, araya ne paranoyalar ne tantanalar giriyormuş. ama sonuç neymiş, (bkz: ende gut alles gut)
  • bizim tttl tabir ettiğimiz insan yani temporarily technical team leader ve gece shiftlerinin vazgeçilmez adamı , gurur duyulası hatta müşteri çıldırtıcı onca insan ve onca bekleyen telefonda lisedeki arkadşını yakalayan tek insan... yani sevgi , saygı ...
  • sigarayi birakti. ( ara verdim dio ) yaramadi gozlerinin alti morlasti asabilesti bide sanki daha seri vuruyo
  • anan sayemde level up oldu deyimini guzel turkceme kazandiran insan ...
  • ogrenciligin yordugu zavalli televizyon - sinema ogrencisi ...
  • bu hayvana taksimde at carpmis. sen insan gibi yurusen [ en azindan insana benzesen ] o at oyle his yapipda sana carparmiydi ?
    (bkz: insan sarrafi at)
hesabın var mı? giriş yap