• ben küçükken annemin çok sevip izlediği bi diziydi onunla beraber oturur izlerdim.benim gözümde yeditepe istanbul ile birlikte o dönemde yapılmış en güzel diziler arasındadır.
  • can sıkıntısıyla geçen manasız acayip günlerimde bu aralar tek büyük keyfim olan şahane dizi. açıp açıp yakışıklı cesurcuğumun deli ayselin halleriyle kafamı rahatlatıyorum.ne güzel diziymiş. inci'inin onu sürekli döven kocası zeki demirkubuz çıkmasın mı?..
  • yayınlandığı zamanlar cesur* karakterine aşık olduğum dizi. sanırım şeker kız candy'deki anthony'den sonra ilk kez insan olan bir dizi karakterine aşık olmuştum. tam hatunların tercih ettiği piç erkek modeliydi ama olsun, severdim çirkini.

böyle şaşıfelek çıkmazı dizisini sevenler topluluğu kurulsa ilk üyesi ben olurum. hatta kurulsa da birleşsek sohbet, muhabbet ve kahkaha eşliğinde bu diziyi izlesek ne güzel olur.

arşivleyip ilerde çoluğa çocuğa izletmek istediğim nadir dizilerdendir.
  • sanki ben o mahalledeymişim, sanki gelecek günlerde kamera beni de çekecekmişcesine kendimi ait hissettiğim,nefes alan ,yaşayan,sahici ve en eğlenceli diziydi...
  • --- spoiler ---

~hic dusundun mu? belki de hata sendedir

-ben boyleyim, boyle gordum, boyle yetistik..

~havanı alırsin o zaman! yapayalnız da geberirsin.
    ...
    ~eeh kumandan icelim rahatlayalim... gecer bunlar
    --- spoiler ---
  • fikret kuskan'in uzun sacli ve genc oldugu, derya alabora ve fusun demirel'in cok iyi oynadigi dizi. hafta ici hergun begenerek izledim kendisini.
  • şu ara yayınlansa oturup izleyecebileceğim eskiye dair 1-2 diziden bir tanesidir. * sıcak ,samimi ve hayatı anlatır. kadınlarla olan ilişkilerim için bana çok şeyler anlatmıştır.*****

keşke 60. bölüm ve sonrasını bulabilsek. mevcut trt yönetiminden dvd halinin sunulmasını beklemek bir şempanzeden latince konuşmasını beklemek ile eşdeğer biliyorum ama yine de bir hayırsever vardır zamanında arşivlemiştir, belki paylaşır demekten kendimi alamıyorum.
  • http://youtu.be/lr37qe_jxqy?t=15m7s

sadece bu diyaloglarla bile ne şahane dizi denebilecek dizi.
  • çocukluk dönemimin en harika dizilerinden. son derece kaliteli kadrosu vardı bir kere. zaten o kadroyu toplayınca da başarı kendiliğinden geliyor. yine yayınlansa yine izlerim.
hesabın var mı? giriş yap