şükela:  tümü | bugün
  • fakat satanistten başka herşeye benzemesi... diyebileceğimiz bir karakter. ve karakterin annesinin dramı. arif'in dramı değil yani eheğh. son zamanların en mugalata, en riya, en tezvir videosu. (dilime yansımış lan)

http://alkislarlayasiyorum.com/…if-annesini-dovuyor
    http://alkislarlayasiyorum.com/…-ve-annesinin-drami

o değil de arif'in annesini görünce niye geldin buraya demesi çok bomba. hayır, asıl sen niye geldin arif'im?
  • "satanist gibi değil, biraz daha efendi gibi" giyinmiş karakter...
    bu kadar kolpalamasalarmış keşke. yan setten ışıkçı çocuğu getirtip oturtmuşlar resmen.

satanist arif'in bakışlarındaki "lan şimdi ne desem de satanist gibi olsa" ifadesi de paha biçilmezmiş gerçekten...

o kadar düşündükten sonra "satanist ayini" 'ni "bir mutluluk tablosuydu" olarak betimlemesi ise ayrı bir bomba.
  • yarın birgün bi kedinin kendisine dava açacağı evlatmış.
  • (bkz: adeta gerçek)
  • çok tatlı.

i.

- fatma hanım, arif burada.
    - gerçekten mi? nasıl geldi?

taksiyle geldi amınakoyim. dsklşfşlksdf. hasta mısınız be ya?

ii.

- sen satanist misin?
    - hayır.
    - bütün satanistler gibi satanist olduğunu inkar ediyorsun, reddediyorsun...

iii.

- satanist değilim diyen bir insan olarak bak, sen böyle şimdi satanist gibi giyinmiyorsun, biraz daha efendi giyindin. ama sen böyle tepeden tırnağa siyah bir kılığa bürünmüş bir insan olarak yaşamıyor musun? acayip acayip böyle çıkmalar (?) şeyler giymiyor musun? ondan sonra sağında solunda böyle parmaklarında metaller...
    - insan mutlu olduğu yere gider ama...

aga arif satanist değil bence. adam mutluluk noktasından üretiyor argümanlarını mütemadiyen zira... çok şirin, çok naif, çok bizden bi satanistmiş bu arif. sezercik gibi yahu, siyah giyinmiş işte, farklılık o...

iv.

- sonsuzluk yolculuğu benim kitaplarımdan bi tanesidir, bu kitap sana. alıyor musun bu kitabı?
    - oku oğlum, oku, doğru yoldan şaşma, doğru yol daima iyidir (fdslkfsldşkfs abla soloya girdi, aforizma üretiyor)

arif bir iki nano saniye düşündükten sonra alıyor kitabı tabii. hey yavrum benim!

v.

- yarın bir gün o kedi senden davacı olacak arif!

vi.

üstad tiradını atıyor burada, çocuklarımıza dikkat edelim temalı kapanış konuşmasını yapıyor, bakınız ne de güzel değiniyor hadiseye:

- ... böyle dikkat çekici davranış farklılıkları (davranış farklılığı diyorsun?) sergiliyorlar mı, böyle simsiyah elbiseler giyinmek gibi, ondan sonra hevi metal müziklerin içerisine kapılmak gibi, geceleri yalnız başına odalarında tütsüler yakarak sabahlamak gibi...

güzel olmuş güzel... beğendim ben. bilhassa "gerçek satanist ayini görüntüleri" muazzamdı, pek hakim değildim bu konuya, bayağı bilgilenmemi sağladı. anladım ki satanistler kafalarına birtakım maskeler geçirip, duvarlarında slayer yazan yerlerde kedi kesiyorlarmış. gerçi o maskeleri niye takıyorlar onu anlamadım :\

arif'e de selam olsun! mutlu yarınlara arif! hey gidi arifime benim be! hehe...
  • - mehmet satanist misin sen?
    - ne alaka mınakoyim?
    - bütün satanistler gibi satanist olduğunu inkar ediyorsun, reddediyorsun!!!
    - yok abi ben agnostiğim, senin dediğin başka bi şey.
    - hayırrr!!!11 satanistsin sen!! reddediyorsunnn!!!1
    - abi sakin, kızardın yahu...
    - hayııııırrrr!!!!11 satanistsin sen ühühü...
    - ...
    - inkar etmesene ibne :(((
  • spikerin satanist evlat arif' e kitap uzatırken fonda giren müzik enfes olmuş . az kalsın kitabı bi çırpıda okuyup secdeye varacak sandım arif' in. o esnada annenin suratında beliren mutluluk ifadesi filan. ahahah.

- şimdi kendi hayatının kahramanı olacaksın, seni yaratanı idrak etmene başlayacak bu kurtuluş.

hadi arif hadi oğlum ha gayret şampiyonluk bizim kupa bizim.
  • ahahahaha, sanırım arif kitaptan etkilenmemiş olacakki bir anda masadan kalkıp gidiyor videonun ikincisinde . sonra satanist ayininden çarpıcı görüntüler de ekrana geliyor, arif üzülüyor , sıkılıyor.

- yarın birgün o kedi senden davacı olacak eğer böyle devam edersen .

yalnız ilginç bir şey daha var satanist ayininden inanılmaz görüntülerde arif kediyi alıyor boynundan tutup başka bir yere koyuyor. mınakoyim ne ayinmiş lan bu

kedi : şikayetçiyim hakim bey, arif benim boynumdan tuttu başka yere kodu.

arif de bu telkinler sırasında başını masaya koymuş yumruğunu sıkıyor bir şekilde transa geçiyor. sonra gene o huzurlu melodi fonda beliriyor ve olay datlıya bağlanıyor. canımsın arif canımsın dr muhammed bozdağ .
  • "bırak allah aşkına bundan sonra sevgiden mi bahsediyosun bana" - satanist evlat arif