• "satanist gibi değil, biraz daha efendi gibi" giyinmiş karakter...
    bu kadar kolpalamasalarmış keşke. yan setten ışıkçı çocuğu getirtip oturtmuşlar resmen.

satanist arif'in bakışlarındaki "lan şimdi ne desem de satanist gibi olsa" ifadesi de paha biçilmezmiş gerçekten...

o kadar düşündükten sonra "satanist ayini" 'ni "bir mutluluk tablosuydu" olarak betimlemesi ise ayrı bir bomba.
  • yarın birgün bi kedinin kendisine dava açacağı evlatmış.
  • (bkz: adeta gerçek)
  • spikerin satanist evlat arif' e kitap uzatırken fonda giren müzik enfes olmuş . az kalsın kitabı bi çırpıda okuyup secdeye varacak sandım arif' in. o esnada annenin suratında beliren mutluluk ifadesi filan. ahahah.

- şimdi kendi hayatının kahramanı olacaksın, seni yaratanı idrak etmene başlayacak bu kurtuluş.

hadi arif hadi oğlum ha gayret şampiyonluk bizim kupa bizim.
  • ahahahaha, sanırım arif kitaptan etkilenmemiş olacakki bir anda masadan kalkıp gidiyor videonun ikincisinde . sonra satanist ayininden çarpıcı görüntüler de ekrana geliyor, arif üzülüyor , sıkılıyor.

- yarın birgün o kedi senden davacı olacak eğer böyle devam edersen .

yalnız ilginç bir şey daha var satanist ayininden inanılmaz görüntülerde arif kediyi alıyor boynundan tutup başka bir yere koyuyor. mınakoyim ne ayinmiş lan bu

kedi : şikayetçiyim hakim bey, arif benim boynumdan tuttu başka yere kodu.

arif de bu telkinler sırasında başını masaya koymuş yumruğunu sıkıyor bir şekilde transa geçiyor. sonra gene o huzurlu melodi fonda beliriyor ve olay datlıya bağlanıyor. canımsın arif canımsın dr muhammed bozdağ .
  • "bırak allah aşkına bundan sonra sevgiden mi bahsediyosun bana" - satanist evlat arif
  • - arifciğim bak sen öyle acayip acayip işaretler falan yazıyorsun duvara
    - abi solcuyum ben, spreyle orak çiziyom
    - sol şey yani. sol derken?
  • asıl koparıcı detay, 2.videoda rahatlıkla görülebilecek olan arif'in sağ serçe parmağındaki gümüş yüzüktür.
    demek ki satanistimiz aynı zamanda ehli sünnet bir zat-ı muhteremdir.ne yardan ne serden vazgeçmiş ve kendini lusifırın kollarına bırakmıştır.
hesabın var mı? giriş yap