şükela:  tümü | bugün
 • şeytana kurban veren 3 salak yüzünden gündeme gelen satanizm olayıyla alakası olmadığı halde salak gazetelerimizin verdiği satanist tanımlarına uydukları için dayak yeme durumuna düşmek. aşagıda star gastesinin satanist tanımını veriyorum. 2 şartı sağlıyorsanız allah kurtarsın

  haç takıyor mu? haça ilgi duyuyor mu? çünkü, satanistler'in çoğu, sanıldığınız aksine haç takıyor.

  kıyafetlerinde satanistlerin amblemi var mı? bu amblem, çift daire içinde yıldızdan oluşuyor.

  özellikle geceleri arkadaşlarıyla metruk yerlerde toplantılar yapıyor mu? çünkü, satanistler ayin için hep böyle yerleri tercih ediyor.

  kitapları arasında satanistlerin lideri anton szandor la vey'i anlatanlar var mı?

  roman polanski'nin "rosemary'nin bebeği" filmini izledi mi, seviyor mu? çünkü bu film, satanistler için çok önemli kabul ediliyor.

  heavy metal müzik, özellikle de blach sabbath ve led zeppelin dinliyor mu? çünkü, bunların dinleyicileri arasında pek çok satanist hayranı bulunuyor.

  metal müzikler satan kasetçi ve kafelere takılıyor mu? çünkü böyle yerler, satanistlerin buluşma-tanışma noktaları.

  fotokopiyle çoğaltılan "probabilite" adlı bir dergiyi okuyor mu? çünkü bu dergi türkiye'deki satanistlerin yayın organı gibi.
 • iki salak yuzunden bi grup insanin suclanmasi yersizligi...
 • o uc tanesinden oncede (bkz: yurdum insani) otobuste sokakta mal mal bakiodu, bakmayada devam edecekler, ama giyen giycek ti$ortunu, dinleyen dinleyecek yine (bkz: black sabbath)'ini..
 • (bkz: satanist)
 • bugun resmen zivanadan ciktim artik ama yaa.. show haberde figur $oyle : "bir hafta once bir kiza tecavuz eden satanist genc, izmirde kiskivrak yakalandi".. sonra goruntu girio, gecekondu mahallesinde, uzerinde bi kac kemik resmi ve ortasinda bi kurukafa olan ti$ort giymi$ - ki bu ti$ort izmirin butun i$portalarinda 500.000 liraya satilmaktadir, ustelik beyazdir - bi oglani aliolar goturuolar. oglanin $ivesi bozuk, niye tecavuz ettin die soruolar "heec" dio.. show tv altta soylediklerini metin halinde yayinlarken satanist genc olarak yazio.. bu kadar yargisiz infaz olmazki ama yaa.. dahasi da var, ne alakaysa (bkz: non serviam) dergisi son kapagina fatih urek'i koymu$, polis fatih urek'in satanist olup olmadigini ara$tiriomu$, kanal 6 daha da beter.. mal adamlar bilmioki bu yaptiklari satanistleri mutlu edio, arti izmirde daha da artti pentagram ti$ortuyle falan dola$anlar.. hayirlisi olsun.
 • din ve vicdan özgürlüğü olmalı insanlar isterse şeytana da tapabilmeli. bana ters ama takılsınlar işte.
  kurban olarak kedi kessinler. biz de koç kesiyoz ne fark??
 • şeytana tapsınlar tamam da, böyle salaklık yapıp başımıza bela sarmasınlar, üç tipin yüzünden sokaktan siyah giyenler toplanıyo, uzun saça eskiden karı derlerdi şimdi satanist oldu...
  yoksa neye taparlarsa tapsınlar bana ne?
 • yurt onundeki kediyi sevmek için durulur
  - ehehe olm herif satanist ya ondan seviyo beslicek yicek sonra
  - sie
 • saciniz uzunsa, biyiksiz bir sakal birakmissaniz ve metal turevleri dinliyip, turkiye de yasiyorsaniz kacinamayacaginiz durum.