şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: seytanistler)
 • ne zamandır siyasettte (ve tabi sözlükte) hep birilerinin söylemlerinin öznesi olarak varolsalar da gerçekte ne kadar varolduklarına dair şüphe içinde olduğum insanlar. türkiye'de neredeler, ne yer ne içerler, askerliklerini hangi bölükte yaparlar, iddaa'da kazanma yöntemleri nelerdir, nargileye hangi hayvanın kanını katarlar ve imam hatiplerde yetiştirilmiyorlarsa nerede yetiştiriliyorlar? isimleri var da kendileri muamma vesselam. nosferatu gibi gün ışığına çıkmadan kanalizasyonda mı yaşıyorlar acep.
 • 1999-2001 yıllarında devletten çok çektiler.

  iktidar olurlar mı? acep

  (bkz: satanizmin satanizm olduğu yıllar)
 • bu entry satanizmin bayağılığını ve satanistlerin iç cehennemini gözler önüne serer.

  on maddede satanistler:

  1. özgün insan olmak için gayret etmezler, ama farklı görünebilmek için delicesine özentiliğe soyunurlar.
  2. yetişkin bir insanda var olması gereken empati duygusuna sahip değildirler, fakat bir çocuğun izanı kadar empati geliştirebilirler.
  3. kronik depresiftirler, hayat onlar için hep dert hep keder... istisnaları da vardır, onlar da ateist satanistlerdir.
  4. depresif olmanın yanında hafif ya da ağır düzeyde bir psikolojik rahatsızlığa sahiptirler.
  5. dini inancı bir siyaset olarak görürler. hem tanrı'ya hem de şeytan'a inanırlar. taraf olarak şeytan'ı destekleyip onun direktiflerine uyarlar. şeytanın direktiflerini nefislerinden - yani id'ten- alırlar.
  6. idealist değildirler, materyalisttirler. toplumun iyiliği için değil, kendileri için mücadele ederler.
  7. cinsel özgürlüğe saplantılıdırlar. eşleri/sevgilileri istemiyorsa aldatmak, evli iseler satanistler arasında eş değişimi normaldir. tüm swingerlar satanisttir! kutsal saydıkları oldukça kısa olan üç tane kitapları var ve hepsi ağırlıkla insanın cinsel özgürlüğü, adem-havva ve insanlık, kabil-habil üzerinedir.
  8. reenkarnasyona inanırlar; ama sadece kendilerinin yani satanistlerin dünya'ya gelip gideceğine inanırlar.
  9. onlara göre allah'tan/tanrı'dan başka tanrılar da vardır. şeytan da bir tanrıdır ve kötü tanrıdan sonra gelen en güçlü ikinci tanrıdır. şeytan'a inananların sayısı artıkça en güçlü tanrının da şeytan olacağına inanırlar.
  10. satanizm'de homoseksüel ilişkiler normaldir. bu nedenle eşcinseller satanizme meyillidir ve ateist olmayanları satanisttir.

  yobazların din üzerinden yürüttüğü şeytani saltanata, şeytanın çocuklarının ezeli islam düşmanlığına indirilmiş 28 balyoz: (bkz: hz. muhammed/@strong) ve (bkz: satanizm/@strong)