şükela:  tümü | bugün
 • rus bir grup. taş gibi klavyecileri vardır sarışın rus şeklinde.
 • rus black metal grubu. sahne şovları aşmış dedirten bu arkadaşlar, rus kulüplerinde çaldıklarında dansçılarını da getirirler. yok eğer daha geniş alanlarda çalıyorlarsa kılıç kalkan ekipleri de vardır. bu arkadaşlar da theatre satarial'i oluştururlar. vokalleri lord seth'dir. canlı performansları oldukça iyi olup, lover of the night parçalarına klip de çekmişlerdir.
 • russian gothic-folk metal band olarak literature gecmis ve rusyanin sadece votka ve natasalardan ibaret bir cennet olmadigini gostermistir.
  raven (bas), ada (bayan vokal), demogorgon (davul), angel bust (keyboard), lord seth (vokal, gitar) adli arkadaslardan tek ricam bir miktar kilik kiyafete ozen gostermeleri..

  http://www.satarial.ru/eng
 • artık her perşembe yolcu bar'da çalacakmış bunlar. yolcunun hazırladığı afişte de diyor ki "russian industrial gothic metal theatre".

  valla bu rus endüstriyel gotik metali dinlenecek gibi bir şey değilmiş aga, cazur cuzur kafam sikildi bütün gece. ama gerek klavyeci sarı abla, gerekse dans eden rus kızları taş gibiler, başka da seyredilecek bir yanları yok. hatta şimdi ben bu işin aslını da merak ediyorum, bu adamlar her hafta yolcu'da çalarak para kazanamazlar, acaba konser monser işleri adı altında beyaz kadın ticareti filan mı yapıyor bu ibneler?

  bir ara sahneye yaklaşıp "şu kızılı kaça bırakırsın bilader?" diyecektim ama tam emin olamadım, çekindim açıkçası...
 • konya rock günleri'nde sahne alan rus gruptur.
  ilk başlarda gayet güzel dıp tıslı bir şekilde dinlerken sonradan sonraya azıtan,kollarından ateşler çıkartan,vajinalarından kıvılcımlar çıkartan bir grup oldu.
  izlemeye daldığım bu vakitler konser alanındaki her insanla ayrı ayrı sevişeceğini düşündüm bu rus kızların.sonra ayrıldılar sahneden zaten.