şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pamuktan yapılan saten kumaşa verilen ingilizce ad.
 • alışveriş manyağı bir insan olarak açıkça belirtmek isterim ki; çok büyük hayal kırıklığı ürünlere sahip marka.

  kalitesizliğin avatarı. kesinlikle uzak durunuz.

  son zamanlarda markafoni veya trendyol gibi yerlerde epey boy gösteriyor.

  o kesimler nedir öyle ya? xl triko ancak belime geliyor. yaka yamuk resmen. tamam ucuza aldım, ama üzerine 120 lirayı çizmiştinizde 20 lira yapmıştınız diye aldım.

  20 liralık ürünler geçmedi elime. 10 lira vermem. vermek zorunda kalırsam da üzülürüm ürünleri geldi.

  çok kötü.
 • aynı mavi gömlekten iki tane sipariş etmenize rağmen size iki farklı markanın farklı tonlardaki gömleklerini yollamayı başarabilen firma. gömleklerin birindeki fazladan açılmış ilikler, irili ufaklı yırtılmalar da cabası. ayrıca ürünler verdiğiniz parayı karşılamıyor, çünkü geceleri sokaklarda satılan gömleklerden hiçbir farkları yok.
 • markafoni'de, mağazasından 20 liraya aldığım ürününü 35 liraya satan marka.
  bi de güya 139 tl imiş normal satış fiyatı.
 • beden konusunda icsel karmasalar yasayan tekstilci.

  38 beden hirka, 5 yasindaki kizima cuk oturdu.kendisi 20 kilo. sadece kollar biraz uzun.
 • nereden baksan zevksizlik. apaçileri giydirelim mottosuyla yola çıkmış olmalılar. alabildiğine göz yoran, birbiriyle alakasız, çirkin detaylar. öeh!
 • hata edip bir kez markafoni üzerinden alış veriş yaparak boğazlı bir kazağını aldığım giyim markası. yakasında kırmızı iplik mi ararsın, kazağın ön kısmının arka kısmından daha kısa olması mı daha abes gelir? yoksa dikişlerinin yamuk gidişimi daha ilginç, karar veremedim. tabi iade ettim ben de.

  fotoğraflarda, tüm ürünleri olmasa da bazıları gayet güzel renklere sahipmiş gibi gözüküyor; ama fotoğraflarda... yanılarak aldım ben de.

  ürünleri satın alınacaksa, iki kez düşünülmesi gereken marka.
 • hakkında bu kadar olumsuz entry girilmesine şaşırdığım ve şu an halihazırda bekleyen siparişim için ziyadesiyle kıllandığım marka.

  halbuki kendisinden ilk ve tek siparişim olan gömlekten ziyadesiyle memnun kalmıştım. başkaca markalardaki gibi üstünde yazan bedenden çok daha bol çıkmamış olması nedeniyle beklentimi tam karşılamıştı, 36 beden gömleği gerçekten 36 bedendi, açık renk gömleklerdeki için gösterme sorunu da yoktu. münferit bir vakıa olmamasını dilerim bu durumun.
 • kuzenimin yeni keşfi, birkaç ürün sipariş verecek. fiyatlar uygun. fotoğraflardan göründüğü kadarıyla da kadınlar için güzel şeyler var. ama erkekler için şu da iyiymiş, giyilebilir diyebileceğim tek bir ürünlerini bile göremedim sitelerinde.

  üye olmayanlara ürün detaylarını göstermemek de neyin kafası bilmiyorum.

  https://www.sateen.com.tr/
 • bu markanın ürünlerini trendyol'dan değil kendi sitesinden alın. kredi kartına peşin fiyatına altı taksit, anında kargolama ve binlerce çeşit gibi avantajlarının yanı sıra trendyol'da satılan ürünleri istisnasız 5 tl daha pahalı. tahminimce akıllının biri trendyol'da butik açıyor, satılan ürünleri de sateen'in kendi sitesinden anında tedarik edip aradaki sürede de parayı işleterek parça başına da en az 5 tl kar ediyor.

  tanım: şık ve hesaplı ürünler satan marka.