şükela:  tümü | bugün
  • evet millet, geyik olsun diye başımdan geçen olayı anlattığım (bkz: iphone x'dan kıl çıkması) olayındaki bahse konu iphone x 256 gb kıl edition, halihazırda türkiyenin en ünlü telefonu olmuş durumda, olaya ben de çok şaşırdım :)

bahse konu jelatin ve kıl hala üzerinde durmakta olan ve hiç çıkarılmamış olan telefon madem bu kadar ünlü oldu, bu kötü ve komik olay bari benim bir işime yarasın istedim ben de :)

belki de milyonlarca ihtimalde 1 olacak bu olaya konu telefona sahip olmak isteyen varsa en iyi teklifi verene telefonu satmaya karar verdim :)

7000 tl'den açık arttırma başlamıştır, sözlük dışından katılım için eksigkn@gmail.com :)

edit: satın alan kişi eğer isterse olay kendi başına gelmiş gibi apple'ı dava falan edip parasına para katabilir. yatırım tavsiyesi değildir :)
  • 6900 veriyorum
  • sadece eğleniyor olmak insanlara niye bu kadar dokunuyor anlayamadığım olay...
  • bi ara haberlerde anne babasıyla tekne alıp röportaj yapan kadına -anlamazsınız- diyen çocuk vardı, seninkide o hesap olmuş. eğlenmek istiyorsan başka yollarda var. ne bilim kıllı telefonunla oyna, kendinle oyna .... uzar gider biz anlayamayız.
  • tim cook'un kılı degilse çok etmez.
  • bir de iki üç katı fiyat ister bu köylü kurnazı keko.