şükela:  tümü | bugün
 • bugün, başta gözde haber kanallarımızdan bir tanesi olmak üzere (bkz: fill in the blanks) içine bir çok kanalın daha eklenmiş olduğu liste.
 • cumhuriyete değil de para babalarına ve iktidara sahip çıkarak halkı hala uyutmaya çalışan zavallıları tanımlayan, bugün durmaksızın atılan mükkemel slogandır. medya şerefiyle, tarafsızlığıyla tekrar halkın karşısına çıkana kadar da atılması gereklidir.
 • yıllar yıllar önce siirt jetpanın yalanlarla dolu gecesini hepbirlikte yayınlayarak ne kadar kolay satılabildiğini ispatlamış medyadır. hatırlayanlar bilir o gece türkiye "imza" adında ilk türk otmobilinin maketiyle tanışmıştı. sonrası.. sonrası iyilik sağlık.

  not: bu entry zamanının ötesini boyladığına göre ya bu medyanın çok seveni var ya da ben derdimi anlatamadım. ya da anlattım...
 • baskentteki yuruyusu yayinlayacagina, milletle tassak gecer gibi 10yillik dizileri yayinlayan tv'lere denir satilmis medya diye.

  hangi tv'lerden bahsediyoruz, yeni zellanda tv kanallarindan tabii.
 • "nedense" ufak ufak değişmeye başlamış topluluktur. şimdi atatürk kitapları vermekte, miting haberlerini günler öncesinden yayınlamaktadırlar. tandoğan mitingine yalandan bir başlık atanlar, gündoğdu mitingi sonrasında tam sayfa fotoğraflar, dev puntolu manşetler döşenmişlerdir. dün "kemalizm'den kurtulun" diyen amerika ve avrupa birliği de bugün "biz laik türkiye istiyoruz. radikal islamcılara karşı milyonların meydanları doldurması şahane" demektedir.

  türk basınının, amerika ve avrupa'yla aynı çizgiyi izliyor olması tüyler ürperticidir.
 • ornekleri coktur:

  jfk suikastinin yildonumunde onu anmayan abd medyasi gibidir.
  normandiya cikarmasi'nin yildonumunde tam sayfa simsiyah cikmayan fransiz medyasi gibidir.
  falcone'nin oldurulmesinin yildonumune yeterince yer vermeyen italyan medyasi gibidir.
  olof palme suikasti'nin yildonumunde utanmadan magazin haberi yayimlayan isvec medyasi gibidir.
  rabin suikasti yildonumunde simsiyah cikmayan israil medyasi gibidir.
 • artık safi medyadır. satılmamışı ancak kutuplarda olur, o da başka bir uzayda.