• klibi, ortamdaki iki erkeğin muhabbet edememesine neden olan şarkı.
  • şu aralar rusya'yı etkisi altına alan viral.

aslında biraz eski bir mevzu imiş ama ben yeni fark ettim. günüm neşelendi. sizinki de neşelensin.

her şey ocak ayı içerisinde, askeri okul öğrencilerinin, birkaç yıl önceki satisfaction viralinden yola çıkarak kendi kliplerini hazırlamaları ile başlıyor.

askeri lise satisfaction'ı

ancak homoerotik klibin yayılmasının ardından, ortalık toz duman oluyor. "gazilere saygısızlık" , "ahlaksızlık", "anavatan rusya bunlara mı emanet" ve "işte bunlar batının oyunu" nidaları havalardan uçuşuyor.

öğrencilerin okuldan atılması gündeme geliyor. savcılar sahaya iniyor.

tam da bu sırada rusya acil servisi de kendi klibini yayınlıyor.

acil servis satisfaction'ı

şimdi bu klipten almamız gereken ibretler şunlar:

1) arkadaşını yalnız bırakmıyorsun.
    2) bacak kasları önemli. spor salonunda bacak çalışmayı ihmal etmiyorsun.

neyse efenim, sonrasında her okul kendi klibini yayınlamaya başlıyor. sonra savcılar geri adım atılıyorlar. öğrencilerin sorgulanması işi askıya alınıyor.

bu arada da sosyal konutta yaşayan, iki emekli babaanne de gelişine çakıyor. ellerinde faturalar ile kendi kliplerini çekiyorlar.

babaanne satisfaction'ı

internet fenomeni haline gelen babaanneler, daha sonra verdikleri röpüotajda, emeklilerin durumlarının facia olduğunu, yetkililerin, emeklilerin durumunun düzeltmek yerine gençlerin peşine düştüğünü söylüyor. bence babaannelerde biraz izmirlilik var.

bu arada benim favorim oto tamirciler. gerçi askeri okul öğrencilerine destek ayağına, reklam filmi çekmişler ama olsun. sabah sabah gözüm şenlendi. bu arada kaynakçı türk müdür nedir?

oto tamirciler

not: çok mağaralık mevzu ise uyarın sileyim.
  • klibin muhtemelen number one ekranlarinda diiiddiiiidit dıdıdı diiiiiidiiiidit seklinde sesinin gelmesiyle, odada bulunan erkek guruhunun yaptigi herturlu faaliyet son bulur. (yemek,kagit oynamak,sohbet etmek,gozkirpmak) sadece ekrana konsantre olan beyinler afallar, gozler buyur ve en karmasik erkek beyni dahi istop eder. iddia ediyorum baska hicbir klip ve sarki bu potansiyele sahip degildir. kult kliptir sahanedir. tarafimca erkeklerde uyandirdigi tepkilerin sebeplerine iliskin yapilabilecak kucumsemeler her ortamda kinanacaktir, kabul edilmeyecektir
  • sözlerindeki "do i can't get my satisfaction" kısmının "till i can get my satisfaction" olduğunu sandığım şarkı.
  • ing. (bkz: memnuniyet), (bkz: tatmin).
  • rolling stones un chok guzel ifade yetenegi olan bir sharkisi
  • türkiyedeki masturbatör sayısı dikkate alındığında benny abimizin klibindeki ambiyans direk ruhuna 1-2 posta asılmaya zorlamakta. televizyonda gece gösterime girildiğinde ise meni akışı ortamına resmen itmektedir.burdan yetkililere seslenmek gerekiyor...klip memnuniyetten daha çok işkence ederek, mazlum abaza kitleye eziyete dönüşmüştür..bu yüzdün türkiyedeki label of publication'ı sadist-faction olmalıdır...
    fuck me
    and then just face-shot me
    do i can get my sadistfaction......
  • "do i can't get my satisfaction" sanilan sozlerinin aslinda "till i can get my satisfaction" olan sarki.
  • akıllara zarar " 40 yıl sonra" teması canlanmıştır.
    http://www.youtube.com/watch?v=ion88oigfa0
  • bir zamanlar nokia 6600 alıp bu şarkının klibini yüklemeyeni dövüyorlardı.
hesabın var mı? giriş yap