şükela:  tümü | bugün
  • kilere gidip, ekmek arası domates peynir yapıp, gözetleme kulesine çıkar, manzaraya karşı yerdim.
  • tabi ki etrafina hendek kazip, icine timsah atmak... kafam bozulunca ziyaretcilere tekme atip, "this is fuckerland" deyip hendegin icine atmak.. icine komodo ejderi atmak isterdim cool ismi yuzunden ama timsah kadar tehlikeli degil :/ ejderli sato olurdu yoksa..
  • gizli tünel, oda falan var mı diye araştırırım. belki eski sahibinden bir şeyler bulurum, belli mi olur? ayrıca at almak lazım. şatosu var, atı yok dedirtmem. o at alınacak. binmesini öğreniriz sonra, acelesi yok.*
  • o şato varsa eğer elbet bir kulesi de vardır,güzel bir manzaraya bakan.çekerim oraya iki sandalye alırım yakın bi arkadaşımı,oturup sarmış sigaramızı içerken akşama yapacağım şato party için plan yaparım.vaaay be nereden nereye geldik hesabı muhabbetler koyarım.
  • kullanmadığım odalardaki kaloriferleri kapattırmak.
  • ejderha beslemek.
  • şatoyu satıp beylikdüzü'nden ev alırdım, oralar değerlenecek.
  • satar 4+1 daire alırım, ya da yıkar kat karşılığı müteahhite veririm.türk kafası var bende.
    (bkz: öyle ankete böyle cevap)
  • (bkz: alaturka tuvalet)

nereye sıçacağız sorunsalı...
  • mum, şamdan, şarap, kitap, nox arcana, bol domates soslu pizza, birkaç kedi, şömine için biraz odun, birkaç battaniye, birkaç koli sigara ve tatlı krizlerimi yatıştıracak kadar sütlaç sipariş ederdim.