şükela:  tümü | bugün
 • bitcoinin 100 milyonda 1'i
  diğer birimlerle ifade etmek gerekirse:
  10^(-8) btc
  0.00000001 btc
  0.00001 millibitcoin mbtc
  0.01 microbitcoin

  adını da satoshi nakamotadan alıyor.
  ayrıca bitcoinin en küçük birimi şu anda bildiğim kadarıyla
 • bitcoin'in kuruşu denebilir.

  100 kuruş = 1 tl

  100.000.000 satoshi = 1 btc
 • freebitcoin *adresinden haftada 30,000 kadarını kazandığım btc kuruşu. bunu tek ip adresinden hile hurda olmadan yapıyorum. cep telefonu ve bi kaç alet kullanımı artı referans geliri ile bi zaman sonra daha da artıyor.

  ne kadar çok referans ve reward kullanırsanız o kadar artıyor. ayrıca lottery işine girmeye gerek yok. neticede sağlama alalım.

  şu an ilk üye olup referans filan olmadan tek tek uğraşırsanız gelen rakam komik oluyor. ancak btc fiyatları günden güne artmaya başladığında gelen rakam anlam kazanacak.

  bence başlangıç ve işin mantığını çözmek önemli.

  şu anda btc nin bölünebildiği en ufak birim 1 satoshi = 0,00000001 btc
 • geçenlerde bir siteye üye olarak kazanmaya başladığım hede. ama hangi siteydi bulamıyorum ve çıldıracağım!!

  ne olduğunu da yine sözlükten öğrenip bir entry'deki tavsiyeyle siteye üye olmuştum ama maillerimde hiçbir şeye ulaşamadım o siteyle ilgili, o siteyi bulmam lazım lütfen yardım edin!!
 • nayloncu misali topladigim bitcoin kuru$u.

  elinizdeki ufak tefek artik satoshi'leri degerine paypal odemesi ile aliyorum. surdan yuzbin kaldi burdan ellibin kaldi filan diye uzulmeyin. paypal adresi verin degerine aliriz.
 • ring adi orora satoshi olan, 1.90 m boyunda, 288 kilo agirligindaki rus asilli sumo gurescisi. gercek adi anatoliy valeryevich mihahanov'dur.

  ust seviyelere tirmanamamis olsa da masallahi vardir kendisinin.

  bu onemli bilgiyi de boylece vermis olayim.
 • satoshi bitcoin ve bitcoin türevlerinin(bitcoin cash, bitcore) kuruşudur. alt coinlerin de kendi satoshileri vardır, litecoin'inkisi litoshi, ethereum'inkisi gwei, dash'inkisi dashi, dogecoin'inkisine de dogetoshi denir.

  aşağıdaki güvenilir, uzun süredir sorunsuz ödeme yapan, makul düzeyde reklam içeren ve tamamen ücretsiz sitelerden, sitesine göre 15 dakika ya da saatte 1 giriş yaparak cebinizden hiç para harcamadan satoshi kazanabilirsiniz. (freebitco.in sitesine aşağıdaki linkten üye olursanız, normalde kazandığınızdan %25 daha fazla kazanırsınız, referans gelirimin %50'sini otomatik olarak dağıtıyorum)
  freebitco.in
  freedoge.co.in
  bonusbitcoin.co “change your claim settings”den “always receive the average claim amount”ı seçmeniz menfaatiniz icabıdır.
  freebtcmine.com
 • yerde görsen almazsın. öyle bi’ şey, daha tam olarak anlayabilmiş değiliz.