şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da kasparov pornosu ararken şans eseri keşfettiğim, satranç hakkında yeni şeyler öğrenmek isteyenlere, oyununu geliştirmeyi amaçlayanlara, kazandıran açılışları öğrenmek isteyenlere, kısacası bir bütün olarak satranç konusunda açıklayıcı içerikler paylaşılan, ilgililerine şiddetle tavsiye ettiğim her gün yeni videoların eklendiği takip edilesi bir kanal satranç medya.
  • satranç oynamayı, uzun zamandır bildiğimi sanıyordum. bilmediğimi farkedince kendimi geliştirmeye karar verdim. bu arkadaşlar açtıkları yayınlarla olsun, koydukları analiz videoları, açılış videolarıyla olsun kendimi bir gıdım bile olsa geliştirmeme yardım ettiler.

    özellikle emre çok samimi bir arkadaş. sabrican daha makara kukara bir tip gibi dururken emre'nin sakinliği bende bu etkiyi yarattı sanırsam.

    tanım: youtube'da satranç konusunda faydalı bir kanal.
  • 5+2 3+2 ve 1+1 tempolarında 6şar maç oynanan bir turnuva düzenlemiş ve her bir maçı güzel ve eğlenceli bir şekilde analiz etmiş youtube kanalı. maçların hepsi birbirinden kaliteli diyebiliriz. turnuva küçük arkadaş grubu arasında gibi gözükse de hepsi elo'su ukdsi güçlü oyuncular. haliyle kaliteli maçlar çıkması da kaçınılmaz oluyor.