• (bkz: joe satriani)
  • satriani nickini kullanmasina ragmen icimdeki joe satriani sevgisini bir nebze azaltamamis cave troll.
  • mallar listesinde bulunmaktan şeref duyacağım kişi.
  • birkaç gün önce gördüm, iki gündür sigara içmiyordu, zaten pek sağlam olmayan devreleri yanmıştı. her bir saniyelik sessizlikte "domatesin tadını alıyorum yaaa" "sigara içenlere acıyorum" "kokuyor burası" falan gibi açıklamalarda bulundu, arada bir "sevemedim kara gözlüüüüm" diye şarkı falan söyledi, birden kalkıp tespih alıp geldi, manyak manyak güldü, biranın yanında gelen fıstığı nefessiz bir şekilde yedi, benimle "x neler yapıyor acaba şu sıralar" "kim bilir?" "ben biliyorum yaa mersin'de yahu" gibi garip diyaloglara girip benim de devrelerimi yaktı, ayakta duran insanlara omuz attı, "demek..sen...sen...sen kimsin??"* diyip diyip gene manyak manyak güldü, sonra da eve gitti. ondan beri haber almıyorum, sağlığı konusunda endişelenmekteyim.
  • (bkz: sadri abi)
  • facebook'a ne kadar süre giremezsem giremeyeyim, news feeddeki her şeyi bir önceki girişimde bıraktığım yere kadar inceliyorum diye kendimi takıntılı, facebook bağımlısı filan zannediyordum.

bu manyak, bunun üzerine bir de herkesin paylaştığı her videoyu izliyormuş. hatta bu yüzden "hide" yaptığı kimse de yokmuş.

kendi adıma bağımlılık zannettiğim şey, 24 saat ayrı kaldıktan sonra facebook'a girdiğimde 1 saatten fazla kaybettiriyor. "lan nası vakit yetiyo peki?" dediğimde "1 ay filan bu işlere gir, zaten bütün videoları biliyor oluyosun" dedi.

respect.
  • bu adamı miladi takvimin "1" rakamıyla başladığı yıllardan beridir tanıyorum.. neden bilgisayar mühendisliğini seçtiğini seçtiği yıl söylemiş olsaydı sanırım şu anda görüşmüyor olurduk.. şu anda benim için guti bir o iki..
  • ısrarla amsterdam'a çağırıyor. sanırım bana evlenme teklif edicek.
  • "bana almanyadan bisiklet getirebilecek tır şoförü lazım" mesajıyla londra'daki en sıkıcı günümü şenlendirdi.

yıllar geçse de hiç değişmeyecek.
  • metroya jeton alırken, makinenin içinde kalan 0.15 liralık krediyi kendi jetonunun ücretinden saydırabilmek için yaptığı hesaplar sonucu 0.05 lira zarar etmeyi başardı.

ama yine de bu devletle mücadele etmekten büyük keyif alıyor, bir akşam önce "ne eylemi lan?" dediği yürüyüşlere gelip militanca bağırıyor filan, o olmasa hayat çekilmez.
hesabın var mı? giriş yap