şükela:  tümü | bugün soru sor
  • normalde reggae dinleyenin de dinlemeyenin de kulağının pasını attıran grup. eglenceye doyma garantili. ayrıca acaip yakışıklı bir aslan kral vokale sahip. baayanlara duyrulur.
  • kral vokalistleri orçun sünear olan gruptur. orçun aylardır "provadayım, provaya gidiyorum, provaya gidicem, prova yaptık" vs diye beynimizi ütülerken "ulan şarkı mı söylicen sen? hehehe" falan diye taşak geçmiştik. sonra ilk konserleri geldi çattı, biz de gittik "ulan ne yapıyo ki bu" diye. karşımızda şarkı söyleyen adam sanki doğduğundan beri şarkı söylüyormuş gibi bir profesyonellikle bizleri önce dumur sonra mest etti. sattas konserlerine daha sonra da gidildi, gidilecek. süper bu adamlar, gerçekten çok başarılılar. dinlememiş, izlememiş olan hemen bundan sonraki ilk konsere gide, izleye, mutlu ola...
  • başta orçun olmak üzere çok iyi niyetli ve özverili grup elemanlarına sahip olmasına rağmen, roots reggae ile pek ilgisi olmayan bir müzik yapan grup. bunda şarkı seçimleri kadar, orçun'un vokali de çok etkili. tamam ritm ve müzik tutuyor, ama vokaller bence reggaeye uygun değil, daha çok blues etkisi bırakıyor. vokalistin her şarkının başında 'yes ayyy' demesi de durumu kurtarmıyor maalesef, biraz daha rahat olması gerekli. yine de devam ederlerse başarılı olacaklarını düşünüyorum.
  • root reggae'yi hakkı ile yapan gelecek vaad eden grup.vokalistin blues soylemesi reggae ye uymamak gibi bir durum degil, aksine özgün bir durumu ortaya çıkarmış.bob marley ve benzerlerinde rock etkisi gözükürken, gregory isaac gibilerde lovers rock gibi etkiler görülürken,şimdilerde groundation gibi gruplarda jazzy bir etki varken, bluesy olmasında hiçbir sakınca yok. aksine çok özgün ve güzel olmuş. kendi besteleri olması,politik duruşları,savaş karşıtlığı ve nefeslilerin yer alması ile tam manası ile çok iyi bir reggae grubu olmuş sattas.beyoğlunda gidip izlenesi gruplardan.
  • siren ve peyotedeki performanslarıyla kulakların pasını silen grup..
  • 4 nisan 2007'de balans'ta calaxak olan grup.
  • dün geceki (4 ocak 2008) konserlerinde u-brown ile birlikte 2 buçuk saat aralıksız deliler gibi çalmış, tüm balansı zıplatmış topluluk.
    yanlız u-brown a burdan iki çift sözüm var; bırak türk kızlarının yakasını!