şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1959 yılında indochina'da yaşanan birtakım olayları konu alan 2017 yapımı aksiyon filmi.

  "martin tilman is a championship boxer who's awaiting release from an indochinese prison in 1959. when corrupt officials try to keep him locked down, tilman utilizes his fighting skills to embark on a violent quest for revenge and justice."

  oyuncular; scott adkins, keith david, cung le, juju chan vs.
 • imdb puanı çok düşük dövüş koreografisi güzel aksiyon filmi.
 • bu tür vurdulu kırdılı filmleri seviyorsanız beğeneceğiniz bir film. tek bir saniyesinde bile sıkılmadan izledim.

  https://www.imdb.com/title/tt5851014/

  --- spoiler ---
  ındochina, 1959. suç sınıfı tarafından kontrol edilen bir vahşi batı kasabası: vietnamlı savaş ağaları ve avrupalı ??savaş suçluları. den-dhin-chan çalışma kampı dört tehlikeli adam tarafından yönetiliyor. arazi içindeki en kötü hapishane, burada, eski bir şampiyon boksör martin tilman'ın (scott adkins), yüksek bahisli olaylarda zengin suçluların kumar oynadığı turnuvalarla mücadele ettiği bir isim yaptı. tilman serbest bırakılması gerektiğinde, o sadece eve dönmek istiyor, ancak hapishaneyi yöneten yozlaşmış güçler onu kilitli tutmak için ellerinden gelen her şeyi yapacağız. tilman'ın tüm canı acımasız bir şiddet eylemine maruz kaldığında, sorumlu beş kişiyle yüzleşmeye ve intikamını almaya zorlanır. - gönderen: restart
  --- spoiler ---

  trailer: https://www.youtube.com/watch?v=fjdpw3ecxae

  scott adkins gene her zamanki gibi, kendinden bekleneni fazlasıyla yerine getirmiş. keith david reyiz ise filmin sürprizi oldu. seviyorum ibneyi.

  not: spoiler ibaresi içindeki metin turkcealtyazi.org dan alınmıştır.