*

şükela:  tümü | bugün
 • "bu hafta kimi cıkarsam nasıl gaza getirsem nasıl bi kavga kıyamet koparsam reyting patlatırım!"
 • (bkz: save as)
 • tv'ye ilk cıktıgında kiminle nerede durması gerektigini iyi biliyordu. sonradan bir delikanlilik ruzgari esti, gidenler gitti, kalanlar savas ay gibi oldu. basında a takımı sapkası onunde maymunu "biz bu halkın evladıyız" tavrıyla gezmedik kanal bırakmadı. bu aralar yeni bir program hazırlıgı icindeymis. (bkz: yazik)
 • savaş abi; savaşçı abi.
  hepimizin canıgönülden sevdiği, (ebat olarak da) dobra dobra,herkesle kaynaşabilen,birikimli,seviyeli,nazik,bitirim,şirin,deli-dolu..ah daha ne diyim sana savaş abi? :)
  tam senin gibi bi çiçeğin yeşerebileceği öyle güzel bir bataklık ortamı var ki ülkemizde;esel abi...büyü abi!
  sağ omzunu havaya kaldırıp,sol kolunu da çağanoz gibi havada tuttuğun o asil duruşu lisede mi geliştirdin abi? polis muhabirliğin sırasında mı? -ki ne kadar sevmiştim seni; "bana bulaşma,çok polis kankam vardır" diyerek birine haddini bildirdiğinde!
  ne güzel şiirler yazıyosun abi. hele onları okuyuşun...sen tam dediğin gibi bir "masalcısın" abi.
  "dansöz" filminle yakaladığın başarıyı yürekten kutluyorum abi. sen bizim sesimizsin abi.
  sen bizim koltuk altı terimiz, sabun kokan yünlü banyo lifimizsin abi. ekmeğimizin köşesindeki fırın etiketi, kültablamızın sigara koyma yerine bulaşan katransın abi...
  ne kadar halktan birisin. ne kadar halkçı bir partisin. briç gibisin abi, karmaşık ve gizemli. (bu benzetmeyi senin için buldum abi,nasıl?)
  neden ayna grubu,ercan saatçi ve emrah dinçer ile bir parti kurmuyosunuz?
  sadece üçünüz yunanistanı fethetmeye yetersiniz abi. olmadı,atina'yı vergiye bağlar,dönersiniz abi...
  başarılarınızın devamını diler,sizi seviyorum abi.
  rumuz: deliyürek
 • dizileri, kişiliği ile pek ilgilenmediğim ancak geçen haftalar da a takımın da hastanedeki fareleri görüntüleyerek "ya bu fareler şimdi hastaneye girilmez yazısını da okumayı bilmiyorlardır" diyip bizi kahkahalara boğması ve ardından eski püskü bir bodrumdan atatürkün resmini çıkarıp, büyük tepki göstermesi ile kendini sevdiren şahıs.
 • eskilerden turk sanat musikisi sarkicisi sukran ay'in oglu.
 • kendileri, zencileri renklerine ve penisleriyle değerlendiren ve buna göre türkler nasıl olurda zencilere ilgi gösterir biz türküz elhamdülillah ubermensch adamlarız diyen tacir sıfatında yarım ekmek arası umut satıcısı..
 • ciddi bir sekilde, oglu hakkinda aldigi tehditlerden dolayi dise dokunur konularla ugrasmayi biraktigini dusundugum programci. odtu'ye yillar once geldigi zaman susurluk konusunda kanimizi donduran seyler anlatmisti.
 • park orman'da ecstasy satıldığını ortaya çıkarmış**, bu programını yılın programı* ilan eden bilinçsiz saçma insan. (bkz: bu insanlar nerede yaşıyor)