şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
421 entry daha
  • hala şişik suratıyla ortada dolanan pazarlamacı. o suratla kaslı olmaktansa düzgün bir suratla steroid kullanmadan fit olmak çok daha iyidir. bu adama ilaca başlayalı birkaç sene oluyor. sonra dedi ki ''merak etmeyin ben yakında definasyon yapacam.'' definasyon yapmayı bırak daha da şişti gitgide. şu an öyle bir surat oldu ki vesikalık fotosunu görsen obez dersin.

    ilaçlar öyle şakaya gelmez. hoca da olsan adamın amına kor o ilaçlar. hardcore vücutçulara bakın suratları hep şiştir. bu, steroidler en yaygın yan etkilerindendir. yüzü bu denli mahveden şeylere insanlar niye ilgi gösterir anlamam. kaslı olma pahasına insanlıktan çıkıyorlar. savaş'ın zaten sadece yanakları gıgısı falan değil göz altları hatta alnı bile şişmiş. acilen tüm ilaçları bırakıp diyete girip, kanalı ilk açtığı dönemki haline dönmesi lazım. zaten düzgün insanlar o zaman takip ediyordu, sonra mal bir takipçi kitlesi kaldı.

    verdiği bilgilerin doğruluğuna da güvenmiyorum. amerikalı youtubeçuların birçoğuyla çelişiyor söyledikleri. gidip savaş'a güvenmektense dünyaca ünlü antrenörlere güvenmek çok mantıklı.
7 entry daha